Virtuální servery Vám ušetří spoustu starostí

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Virtuální servery nabízí společnost VSHosting pod názvem VSCloud. Virtuální servery jsou vhodným řešením jak pro běžné uživatele, tak pro velké firmy s jejich náročnými internetovými projekty. Díky virtuálním serverům ušetří na svých nákladech a zároveň získají při správě a provozu svých projektů vysokou pružnost, stabilitu a spolehlivost.

Založení serveru nikdy nebylo snažší

Díky virtuálním serverům VSCloud se zákazník nemusí starat o nákup serveru, jeho umístění v datacentru, montování kompoment či řešení poruch. Vše lze snadno a rychle zařídit ve VSCloud během několika minut. Virtuální servery VSCloud se snaží společnost VSHosting neustále zlepšovat a pracuje na nových funkcích, které zákazníkům vše ještě ulehčí. K těmto funkcím patří vytváření samoinstalačních šablon či automatické aplikační zálohování serverů.

Výkon virtuálních serverů upravíte podle potřeby

Virtuální servery zajistí zákazníkům oproti fyzickým serverům mohem pružnější reakci na potřebu výkonu serveru. Zákazník si může kdykoliv díky službě VSCloud navýšit či naopak snížit výkon serveru podle potřeby, což umožňuje snadnou úsporu nákladů. Virtuální servery je možné rovněž dočasně vypnout, přičemž u vypnutého serveru se platí jen za uložená data na pevném disku.

Riziko výpadku eliminováno na minimum

Virtuální servery VSCloud poskytují mnohem vyšší dostupnost a spolehlivost než servery fyzické. Infrastruktura virtuálních serverů VSCloud je odolná proti výpadkům jejích jednotlivých částí. Server ve VSCloud není napojen na jeden fyzický server, nýbrž je umístěn ve virtuálním prostředí sestávající se z velkého množství fyzických výpočetních a diskových jednotek. Díky tomu je maximálně sníženo riziko výpadku virtuálních serverů z důvodu poruchy fyzické infrastruktury.

Kvalitní zázemí virtuálních serverů

Virtuální servery VSCloud využívají skvělého technologického zázemí společnosti VSHosting, jejíž datové centrum splňuje podmínky standardu TIER 3+. VSHosting je rovněž členem českého a slovenského peeringového centra (NIX.CZ a SIX.CZ) a má kvalitní internetové připojení i s dalšími státy. Samozřejmostí je nonstop technická podpora zajištěná serverovými specialisty.Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: