Všechny byty ve Viladomech Ořech jsou vyprodány, hlásí LEXXUS

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Pražská realitní kancelář LEXXUS úspěšně prodává nemovitosti i v době covidové. Komorní projekt Viladomy Ořech byl vyprodaný během loňského roku a 12 spokojených majitelů se připravuje na stěhování do nového.

Projekt Viladomy Ořech jsou 4 řadové domy orientované východ – západ. V každém domě jsou pouze tři jednotky a díky částečnému podsklepení jsou vyřešené praktické úložné komory. Úspěšný developerský projekt Viladomy Ořech rozšířil obec o 8 bytů a 4 ateliéry. Předzahrádky v přízemí i terasy v horních patrech jsou orientovány na západ s výhledy do sousedních zahrad a komorní atmosféru celého projektu podtrhuje oddělený prostor před domem vyhrazený pouze pro parkováním majitelů bytů.

Tradiční obec Ořech se nachází jihozápadně od Prahy a díky vynikajícímu napojení na vnější okruh umožní majitelům být za 20 minut na Václavském náměstí, za 15 minut na Andělu a na letiště Václava Havla dojedou za pouhých 11 minut. Pro ty, kteří využívají MHD, je k dispozici autobusová zastávka hned za domem.

„Rychlost, s jakou jsme všechny byty prodali, jen dokládá, jak zajímavý projekt v Ořechu vyrostl. Viladomy Ořech nabízí krásné bydlení, zázemí tradiční vesnice s rybníkem a stoletými lípami a Prahu za humny. To je ideální kombinace a záruka úspěchu nejen pro nás, ale především pro nové majitele,“ říká Denisa Višňovská, partnerka LEXXUS.

LEXXUS_Viladomy_Orech_exterier LEXXUS_Viladomy_Orech_terasa LEXXUS_Viladomy_Orech_z boku

 Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: