Využijte služeb Venčení psů Praha

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Společnost venčení psů Praha Vám nyní nabízí unikátní službu, která Vám pomůže, pokud se nacházíte v časové tísni a z jakýchkoli soukromých nebo pracovních problémů nejste schopni postarat se řádným způsobem o svého psího mazlíčka. Rozhodnete-li se pro využití služeb společnosti Venčení psů Praha, nabízí se několik možností.

Na základě časové potřeby si můžete vybrat mezi 30, 40 a 60minutovou procházkou, při které je o Vašeho mazlíčka řádně postaráno a je brán ohled na jeho potřeby. Na telefonním čísle nebo emailu uvedeném na internetových stránkách společnosti si můžete předem objednat čas, ve kterém si přejete, aby venčitel přišel. Součástí venčení je i hra se psem, čistá pitná voda pro psa, pokud si budete přát, může být psík venčitelem i nakrmen. Na konci venčení psů zapíše venčitel do psí knížky čas venčení a podepíše se. Následně je majiteli zaslána SMS zpráva, ve které venčitel informuje, že je pejsek vyvenčen a vše je v pořádku. Tím získáte jistotu, že bylo o Vašeho pejska dobře postaráno a můžete se nadále v klidu věnovat svým vlastním záležitostem.

Pokud se rozhodujete o využití služeb společnosti Venčení psů Praha, neváhejte navštívit profesionální internetové stránky společnosti, na kterých naleznete kompletní ceník, popis služeb i informace o spokojených zákaznících, ke kterým se v případě využití služby zajisté připojíte.Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: