Zahradní nábytek – ošetření

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Zahradní nábytek PROWOOD vyrábíme z finské borovice, která je zpracována na tepelně upravené dřevo – THERMOWOOD. Touto tepelnou a vlhkostní úpravou získá zahradní nábytek nové fyzikální a mechanické vlastnosti, především delší trvanlivost (minimální životnost materiálu je 30 let), odolnost proti hnilobě, vyšší pevnost a rozměrovou stálost.

Zahradní nábytek PROWOOD pod působením UV záření mění svůj vzhled (šedne – získá patinu). Díky povrchovému ošetření zahradního nábytku ochranným nátěrem minimalizujete poškození nábytku UV zářením a povětrnostními vlivy. Díky ochrannému nátěru zajistíte zahradnímu nábytku PROWOOD krásný karamelový vzhled.

Zahradní nábytek Prowood pro každou zahradu

Zahradní nábytek Prowood – po ošetření ještě odolnější a trvanlivější

Díky moderní době a technologiím je zahradní nábytek z masívu ThermoWood dlouhodobý a kvalita zahradního nábytku je vyšší než u ostatních dřevin. Zahradní nábytek po dobu své životnosti neztrácí na kvalitě a životnost zahradního nábytku lze prodloužit ošetřujícími prostředky OWATROL – AQUADECKS. Díky tepelně upravenému masívu ThermoWood je zahradní nábytek odolný vůči přírodním vlivům, plísním, škůdcům a dokonce i UV zářením. Proto je zahradní nábytek Prowood z masívu ThermoWood brán za jeden z nejkvalitnějších zahradních nábytku v moderní době.

Více informací o ochraně a ošetření zahradního nábytkuZanechat odpověď

Kolik je 7 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: