Zajistěte si virtuální sídlo u profesionálů

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Mít na vizitce firmy uvedenou reprezentativní adresu v samotném centru hlavního města, to je určitě sen každého podnikatele. Na první pohled může jít jen o jeden řádek se situováním sídla společnosti, jeho váha je však daleko větší. Tento údaj totiž působí pozitivně mezi potenciálními zákazníky a obchodními partnery. Nemáte-li dostatek financí na pronájem skutečného kancelářského místa, které stejně využíváte velice sporadicky, vsaďte na virtuální kancelář. Řešení, s nímž vás seznámíme trochu podrobněji a vysvětlíme všechny jeho možnosti a také jeho výhody, například služby recepce, přebírání pošty, virtuální asistentky.

Virtuální kancelář v několika variantách

Obrátíte-li se na nejstaršího poskytovatele těchto služeb na území hlavního města, bude jím společnost Profi-kancelář s.r.o. Záruka kvalitních a profesionálních služeb, spousta výhod a dosti osobitý přístup. Pojem virtuální kancelář, nazývané též virtuální sídlo, lze přeložit, jako pronájem adresy, kde bude sídlit vaše firma. V případě potřeby můžete získat i mnohé navíc.

Co zahrnuje virtuální kancelář?

Naprostým základem je označení sídla firmy na budově a profesionální služby recepce. Virtuální kancelář v podání uvedeného odborníka vám však přináší také další věci.

  • Příjem pošty a její dosílání či skenování.
  • Telefonní linka.
  • Virtuální asistentka.

Využít lze i pronájmu zařízených kanceláří, kde si tu a tam vyřídíte potřebné schůzky. Výjimkou není ani zasedací místnost, kde budete jednat kupříkladu s úřady a potenciálními klienty.

Jak bude vypadat adresa vaší firmy?

Svěříte-li se do rukou společnosti Profi-kancelář s.r.o., pak vězte, že výběr je skutečně bohatý. Prestižní záležitostí je bezpochyby Praha 1 nebo luxusní sídlo na Praze 2. Zlatou střední cestu představuje Praha 3 a tu ekonomicky dostupnou Praha 9.

Projevíte-li zájem, mohou vám být nabídnuty nadstandardní služby z oblasti marketingu, administrace či účetnictví nebo můžete využít službu virtuální asistentka. Zkrátka vše podstatné na jednom místě.

 Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: