Aulix – návrh dekorativního osvětlení do interiéru

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Máte-li interiér zařízen podle poslední módy, potřebujete taková i svítidla. Vybírat můžete zpravidla z mnoha různých možností, záleží na vás, jakou máte o osvětlení představu. Základním svítidlem v místnosti bývá obvykle lustr, který by měl být vybrán tak, aby byl schopen dodat dostatečné množství světla k osvětlení dané místnosti. To vám obvykle spočítají ve světelném studiu a potom doporučí vhodné lustry. Lustry se v dnešní době vyrábí v nepřeberném množství provedení, tvarů, barev a také z rozmanitých materiálů. Záleží potom na vašem vkusu, zda upřednostňujete raději moderní styl nebo dáte přednost třeba venkovskému.

Obvykle samotný lustr nestačí na dodání dostatku světla a je třeba použít některá doplňková svítidla. Těmi jsou například stojací lampy, stolní lampičky nebo nástěnná svítidla, výběr je velmi široký z hlediska tvarů, barvy i materiálů, takže nemusíte mít strach, že byste si nevybrali. Svítidla nejsou typem zboží, které lze jen tak jednoduše objednat na internetu, aniž byste si je předtím prohlédli. Proto máte možnost navštívit profesionální světelné studio Aulix v Dolních Břežanech, kde si lze prohlédnout více než 400 druhů svítidel, porovnat vybrané mezi sebou a v klidu se rozhodnout. Setkáte se zde samozřejmě také s odborným personálem, který vám s výběrem rád pomůže.

Světelné studio slouží také k tomu, abyste si nechali vytvořit originální návrh osvětlení vašeho interiéru, pokud si sami nevíte rady. V návrhu je samozřejmě zohledněno i to, jak intenzivně konkrétní svítidla dokáží svítit a pro danou místnost vám tak doporučí optimální typy svítidel. Ve světelném studiu Aulix naleznete klasická svítidla, která vás zaujmou svou jednoduchostí, univerzálním použitím a navíc ještě nízkou cenou. Potrpíte-li si na módní výstřelky a inovativní moderní prvky interiéru, má pro vás Aulix také luxusní svítidla z dílen předních světových bytových designerů.

Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: