Autonova Brno s. r. o. – KTM – prodej a servis motocyklů KTM

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Současný trh nabízí nespočet společností, které se zabývají prodejem a poskytováním servisu motocyklů. Jestliže uvažujete o koupi nového motocyklu, pak se tedy nezapomeňte poohlédnout po seriózním prodejci, který nabízí kvalitní a spolehlivé služby. Tyto zmiňované kvality vám nabízí společnost Autonova Brno spol. s r. o.

Motocykly KTM – Autonova Brno

Autonova Brno vám nabízí motocykly značky KTM za velmi zajímavé ceny. Vybírat můžete ze široké škály modelů, které patří mezi současnou špičku.

U společnosti Autonova Brno si můžete nejen zakoupit motocykly KTM, ale také můžete využít nabídku servisování nebo prodeje motocyklistického oblečení, doplňků a originálních náhradních dílů KTM.
Veškeré opravy motocyklů KTM jsou prováděny na moderních pracovištích, které jsou vybaveny originálním speciálním nářadím a diagnostikou KTM.

Společnosti Autonova Brno vám nabízí kompletní záruční i pozáruční servis motocyklů KTM.
Autonova Brno dbá na udržování prodejních cen na rozumné hladně. Dále má snahu o rychlý a kvalitní servis podpoření příjemným a seriózním jednáním, čímž výrazně napomáhá ke spokojenosti zákazníka a dobrému jménu firmy.

Pokud i vy patříte do té skupiny lidí, pro které motocykl neznamená pouze dopravní prostředek, ale součást koníčku, určitě si svůj nový motocykl budete vybírat s nadšením a s jistou dávkou vášně. Navštivte prodejce motocyklů KTM a ponořte se do zajímavé nabídky společnosti Autonova Brno.

Chcete-li se dovědět více informací o této společnosti, motocyklech KTM nebo službách, které nabízí, navštivte jejich internetové stránky nebo využijte těchto kontaktů:
Tel.: 543 424 238
Email: ktm@autonova.cz

Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: