Autopůjčovna Praha nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Potřebujete půjčit spolehlivý a reprezentativní vůz v Praze či jeho okolí, za nejnižší cenu? Obraťte se na naší autopůjčovnu. Specializujeme se na krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů.

Autopůjčovna Praha

Potřebujete půjčit osobní automobil na několik hodin nebo na delší čas v Praze či blízkém okolí? Pak není nic jednoduššího, než se obrátit na naší Autopůjčovnu Praha. U nás si můžete vybrat ze široké nabídky vozů a dalšího vybavení. Můžeme vám rovněž nabídnout minibusy, za nejvýhodnější ceny na trhu.

Naše autopůjčovna působí v Praze. Není problém přistavit vůz kdekoli po městě zcela zdarma, po domluvě odvezeme vůz i do blízkého okolí, popř. při dlouhodobém pronájmu kdekoli po České republice.

Autopůjčovna Praha patří mezi nejlevnější půjčovny aut, které mají ve své činnosti půjčování osobních vozů i minibusů. Řadíme se mezi největší a nejspolehlivější autopůjčovny v České republice. Díky tomu můžeme garantovat nejvyšší úroveň poskytovaných služeb.

Autopůjčovna Praha nabízí kvalitní vozy

Vyberte si u nás vůz podle vašich potřeb. K dispozici jsou našim zákazníkům vozy značky Škoda, se základní i příplatkovou výbavou. Autopůjčovna Praha se může pochlubit velkým vozovým parkem, ze kterého si vybere opravdu každý zákazník. Cílem naší autopůjčovny je splnit přání všech, i těch nejnáročnějších zákazníků.

Půjčujeme dieselové i benzinové vozy s různým obsahem. Disponujeme osobními vozy s manuální i automatickou převodovkou. K vozům si můžete vybrat z naší široké nabídky vybavení, jako je například střešní box, držák na kola, autosedačka, držák na lyže, GPS navigace apod.

Autopůjčovna Praha garantuje nejvýhodnější pronájem aut

Pronajměte si od naší Autopůjčovny Praha svůj vybraný vůz na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu a získejte všechny výhody pro soukromé osoby i podnikatele. Jsme největším poskytovatelem krátkodobých pronájmů a nejvýhodnější autopůjčovna pro dlouhodobý pronájem osobních vozů. Poskytneme vám nadstandardní služby v ceně pronájmu vozu.

Výhody pronájmu vozů u naší autopůjčovny

  • jsme nejlevnější autopůjčovna v Praze a okolí
  • v případě poruchy garantujeme okamžité přistavení náhradního vozidla
  • všechna naše vozidla mají dálniční známku
  • uvedené ceny za pronájem jsou konečné
  • neúčtujeme ujeté kilometry, ale dobu pronájmu
  • půjčujeme osobní vozy

Půjčte si osobní vůz od nás

Nedělejte si starosti, kde sehnat osobní automobil na cestu k moři nebo kde sehnat služební vůz na několik týdnů v měsíci. Vyberte si u nás vůz podle svých potřeb za ty nejlepší ceny v Praze a okolí. Naše vozy nabízí komfortní cestování i reprezentativní vzhled. Objednejte si právě nyní osobní vůz nebominibus, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky a domluvte si s naším specialistou čas a místo vyzvednutí vašeho vybraného vozu.Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: