Bazar zvířat a zvířecí poradna

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Inzerce zvířat nebyla nikdy jednodušší. Nově je na bazaru zvířat jen inzerce, která Vás skutečně zajímá. Všechny rubriku jsou srozumitelné a dobře popsané. Máme rubriky např. inzeráty zvířat, inzeráty fretek, inzerce služeb pro zvířata. Inzerát je možné vložit samozřejmě zdarma a zůstane umístěn trvale.

Inzerát zvířat je možné do bazaru vložit i bez registrace. Máte možnost si zvířecí inzerát i topovat a zajistit tak jeho větší sledovanost. Nově jsme pro Vás spustili i zvířecí poradnu. Poradna zvířat je na www.forum.bazar-zvirat.cz.

Můžete zde diskutovat o všem, co Vás ohledně zvířat zajímá. Odpovídají Vám chovatelé zvířat, kteří u nás zpravidla i inzerují. Přímo z bazaru zvířat je i odkaz na fórum, pokud tedy nebudete vědět správnou adresu, stačí zadat www.bazar-zvirat.cz a poté si vybrat odkaz fórum.

V současné době jsou aktuální především témata štěňat psů a mláďátka koček i fretek, kterých je každý rok velmi mnoho. Díky rubrice ztraceni a nalezeni se můžete podílet na tom, aby se ztracená zvířata vrátila zpět majiteli. Samozřejmostí je seznam veterinářů ve Vašem okolí i možnost se prezentovat s jakoukoliv službou pro zvíře. Těšíme se na Vaši návštěvu.Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: