Český hosting od profesionálů za velmi nízké ceny

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Najít firmu, která poskytuje český hosting, není mezi nepřeberným množstvím nabídek na trhu těžké. Pokud ale chcete, aby Vaše společnost měla kvalitní hostingové zázemí, je už takové hledání kvalitního poskytovatele českého hostingu mnohem těžší. Takovým poskytovatelem ovšem bezesporu je společnost VSHosting, mezinárodní telekomunikační společnost zajišťující provoz tisíců internetových projektů. Její projekt HostingPark nabízí několik variant českého hostingu, které uspokojí i nejnáročnější klienty, a to vše za velmi příznivé ceny.

Český hosting ve třech variantách

Společnost VSHosting nabízí český hosting ve třech variantách, ze kterých si vybere zajisté každý. Základní webhostingové řešení, Webhosting Standard, zahrnuje 1 nezávislou doménu a celkový prostor 5 GB a to vše za 29,-/měsíčně. Webhosting Business nabízí až 5 nezávislých domén a 10GB prostoru za 99,-Kč/měsíčně. V případě, že se nechcete ničím omezovat a máte náročnější požadavky, je pro Vás ideálním řešením Webhosting EXTRA za 299,-Kč/měsíčně s prostorem 20GB a až 20 nezávislými doménami.

Unikátní administrativní systém ke správě stránek

Všechny varianty českého hostingu zahrnují neomezený přenos dat a garanci dostupnosti stránek 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Pouze u českého hostingu od firmy VSHosting je Vám navíc k dispozici ke správě webových stránek špičkový administrativní systém PLESK od společnosti Parallels, díky kterému lze jednoduše nastavit hostingové služby, antispamovou i antivirovou ochranu.

Lehká registrace jakékoliv domény

Projekt HostingPark rovněž nabízí snadnou a rychlou registraci domény přímo na stránkách HostingParku. Vybrat si můžete vlastní CZ doménu, ale i některou ze zahraničních, ať už evropskou EU, nadnárodní COM,, ale i další jako INFO, NET či ORG. Není nic jednoduššího než si vybrat název, ověřit dostupnost a objednat. Takže neváhejte a zařiďte si český hosting u firmy VSHosting.

Zanechat odpověď

Kolik je 11 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: