Dlouhodobý pronájem s Autopůjčovna Praha

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Autopůjčovna Praha nabízí dlouhodobé pronájmy jako variantu pro lidi kteří nechtějí řešit vlastnictví automobilu, to se pomalu stává nemoderní záležitostí. Koupě nového vozu není příliš výhodná. První dva roky, po zakoupení, hodnota nového auta rapidně klesá. I díky této skutečnosti lidé volí auta ojetá kde průměrné stáří automobilu je přes 15 let. Taková auta jsou často ve velmi špatném technickém stavu.

Hledáte-li dlouhodobý pronájem využijte nabídky Autopůjčovny Praha, naše autopůjčovna je na trhu přes 22 let, nabízí pravidelně servisovaná auta a kde průměrné stáří vozového parku je 5 let. Za automobil nemusíte utratit velkou sumu a stále jezdíte novým či zánovním autem. Máte rovněž automobil bez starostí, o vše se stará autopůjčovna Milan. Vozidlo má zákonné (povinné) a havarijní pojištění v tuzemsku i v Evropě (neplatíte nic navíc).

Autopůjčovna se stará také o údržbu a servis. Dlouhodobý pronájem vás neváže k smlouvě jak tomu může být u operativního leasingu, pokud auto nechcete můžete si jej půjčit například jen na měsíc. Auto vám bude v Praze a okolí (včetně letiště Václava Havla) přistaveno zcela zdarma.

Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: