Dveře Sapeli

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Hledáte kvalitní dveře? Podívejte se na nabídku dveří SAPELI

Možná si říkáte, že při zařizování nového domu či bytu jsou dveře tím nejméně podstatným prvkem.
Ono se to tak možná může zdát, ale skutečnost je trochu jiná. Pokud se alespoň trochu snažíte o to,
aby byl interiér příjemný a oku lahodící, špatně zvolené dveře mohou všechno pokazit.
Stejně tak dveře z nekvalitního materiálu začnou časem jevit známky opotřebení a vy tak v součtu zaplatíte více,
než kdybyste ihned od začátku preferovali skutečnou kvalitu.

Interiérové dveře s pěkným designem

Sapeli Brno vám může nabídnout interiérové dveře z kvalitních materiálů a se špičkovou povrchovou úpravou. Stačí si v nabídce vybrat dveře v designu, který vám vyhovuje, společně se zarubněmi a obložkami ve stejném dekoru. Pokud se vám podaří interiérové dveře sladit s veškerým dalším nábytkem v přilehlých místnostech, budete vzhled celého bytu naprosto dokonalý.

Několik typů posuvných dveří

Běžně otevírané dveře by vám v bytě zabíraly příliš mnoho prostoru? Zvolte si tedy raději pořádné posunovací dveře od Sapeli, které lze zabudovat přímo do stěny či umístit na ni. Jedná se o vyzkoušený a velmi kvalitní posunovací systém. Nemusíte se tedy obávat toho, že byste byli nuceni v krátké době kvůli nějaké drobnosti celé dveře Sapeli včetně jejich pouzdra demontovat. Jejich umístěním ušetříte množství prostoru, který lze využít podstatně lépe.

Bytelné vstupní dveře

V neposlední řadě bychom se rádi zmínili také o vstupních dveřích. Ty by měly být dostatečně bytelné, aby zabránili snadnému vniknutí zlodějů do objektu, případně tlumili hluk za nimi. Přesně takové dveře Sapeli vyrábí a může vám je dodat v mnoha designových variantách. Například se mohou zcela podobat běžným interiérovým dveřím, které můžete vidět v sekci Interiérové dveře Sapeli na naších stránkách.

Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: