Elektrokolo pro jedinečný požitek z pohodové jízdy

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Jak nejlépe spojit výhody jízdy na kole s pohodlím jízdy na motocyklu? Jak získat spolehlivý, bezpečný a rychlý dopravní prostředek s nízkými provozními náklady? Stačí si pořídit elektrokolo! Elektrokola se stávají opravdovým hitem na poli osobní přepravy! Spojují v sobě totiž velké množství výhod, které ocení každý, kdo má rád pohyb, ale jeho síly jsou limitovány.

Elektrokolo je vlastně obyčejné kolo, které je vybavené malým elektromotorem. Ten během šlapání nabíjí baterii a ta pomáhá pohánět kolo a to s minimálním úsilím. Vaše jízda tak bude zcela nenáročná, plynulá a především bezpečná! Maximální vzdálenost, kterou může elektrokolo urazit převyšuje 80 kilometrů! Nejen, že tedy výrazně šetříte energii, ale také čas!

Elektrokolo nabízí spoustu výhod

Proč elektrokolo značky e-totem?

  • Sice jsme na trhu teprve od roku 2011, ale již dnes máme více než 70 autorizovaných prodejců po celé České republice a každým týdnem tento počet roste
  • Nabízíme svým klientům skvělý poměr ceny a kvality u každého elektrokola
  • Atraktivní design každého elektrokola a jejich vzhled jako u opravdového jízdního kola
  • Spolehlivý zákaznický servis a poradenství

Elektrokolo vám dá volnost pohybu

Elektrokolo je prostě dokonalou investicí do příjemného cestování, nakupování či dojíždění do práce nebo školy! Už se nemusíte trápit neustále se zvyšujícími cenami pohonných hmot, trávit hodiny v dopravních zácpách nebo cestovat přeplněnými prostředky hromadné dopravy! Elektrokolo vám dodá naprostou volnost pohybu a možnost rychle, levně a pohodlně cestovat všude kam potřebujete!

Snížená mobilita, náročný terén nebo velká vzdálenost už pro vás nebudou žádnou překážkou! Elektrokolo vám dodá naprostou nezávislost a umožní vám zažít radost z pohybu bez únavy! Přesvědčte se sami!

Kontaktujte nás a pořiďte si elektrokolo z naší nabídky!

Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: