ELMET – spouštění nového e-shopu

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Firma ELMET vznikla v roce 1989. Původně se firma zabývala výrobou a montáží a postupně se začala zabývat výrobou a obchodní činností v oboru elektro. V roce 1989 byla zahájena výroba panelů pro domácí dorozumívání a v roce 1990 se zahájila výroba mramorových topných těles. Postupně byla výroba rozšířena o panely vyráběné z granitu.

V návaznosti na výrobu byla v roce 1990 zahájena obchodní činnost, která se v současnosti ubírá dvěma hlavními směry.

Tím prvním je maloobchod, který provozuje v této chvíli osm prodejen. V oblasti prodeje je hlavním zaměřením firmy prodej elektroinstalačního materiálu, světelných zdrojů a svítidel.

Na Suchdole, kde se nachází hlavní prodejna je pro zákazníky k dispozici nejrozsáhlejší nabídka všech produktů, včetně těch, které firma ELMET sama dováží.

Tím druhým je velkoobchod, který firma zahájila v roce 1991. Velkoobchodní činnost od počátku směřovala k vytvoření sítě obchodních partnerů s obdobným zaměřením. Dodávky montážním firmám a kompletace výrobků dle konkrétních projektů je samozřejmostí. Je zde možnost využití centrálního skladu.

Centrální sklad byl otevřen ve vlastních prostorách v Praze na Suchdole v roce 2002. Firma zde v současnosti disponuje rozsáhlým zázemím.

Firma se stále více zaměřuje na dodávky osvětlení na klíč. K tomuto využívá rozsáhlé vlastní dovozy jak z Evropy, tak i z Asie. Moderních technologií osvětlení na základě využití produktů LED technologie se firma zabývá od roku 2009.

V současnosti firma ELMET spouští nový e-shop http://www.ematerial.cz/cs/, který je zaměřen na prodej elektroinstalačního materiálu. Cílem tohoto e-shopu je nabídnout elektroinstalační materiál za nejnižší možnou cenu, jaká se dá na internetu nalézt. Pokud vámi požadované zboží již v naší nabídce nenaleznete, zkuste zaslat poptávku a my bychom vám požadované produkty nabídli za aktuální velkoobchodní ceny.

Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: