Erotické hračky pro vás i vašeho partnera

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Používání erotických pomůcek už dnes není žádné tabu. Ať už si chcete dopřát vzrušující chvilku o samotě nebo si zpestřit partnerský milostný život, erotické hračky jsou skvělým pomocníkem. Podívejte se na ty nejoblíbenější z nich a vyberte si podle chuti.

Číslo jedna je stále klasika – vibrátor

Nejznámější a stále nejoblíbenější erotickou hračkou je vibrátor. Výrobci přicházejí se stále novými inovacemi, a tak ty dnešní vibrátory už mohou mít kromě skvělých funkcí i zajímavé tvary a vzhled. Není problém si koupit vibrátor, který vypadá jako kukuřice nebo okurka. Některé zase vypadají už spíše jako bytový designový doplněk než erotická pomůcka.

Velkým hitem jsou také vibrátory v podobě zvířátek – je libo delfín nebo třeba housenka? Vyvíjí se ale i technologie. Erotické hračky tak nejen vibrují, ale i blikají, svítí, otáčejí se nebo je můžete používat na dálkové ovládání. Co víc si přát? Použít je můžete v klidu o samotě nebo si s nimi užít skvělou partnerskou předehru.

Nejen potěšení, ale i zdravotní výhody

Například Venušiny kuličky doporučují dokonce i porodníci ženám po porodech. Zavádí se do pochvy a díky tření při pohybu uvnitř těla poskytují velmi příjemnou intimní masáž. Jsou vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství a zároveň nenajdete lepší prevenci ke vzniku inkontinence. Vybrat si můžete z různých barevných provedení, abyste se s nimi o samotě cítily co nejlépe.

A zase ty vibrace

Erotické pomůcky s vibracemi táhnou. Už jste vyzkoušeli gelové kroužky? Pokud ne, tak byste určitě měli. Gelový kroužek zajistí prodloužení erekce vašeho partnera. Kromě toho masážní výběžky na jeho povrchu stimulují zároveň jak vaše, tak i jeho intimní partie. Vibrační gelové kroužky navíc po dobu milování příjemně vibrují a milostný zážitek je tak daleko intenzivnější. Dokonalé spojení vibrátoru a Venušiných kuliček zase přináší vibrační vajíčko. Vajíčko se zavede do pochvy a pak už si jen pomocí ovladače ovládáte intenzitu vibrací podle svého přání.

Ať už sami nebo ve dvou – nebojte se pohrát si.

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: