Exkluzivní rezidence Sámova 12 je kompletně vyprodaná, včetně nebytových prostor

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Renomovaná realitní kancelář LEXXUS NORTON tento týden prodala poslední byt v nadstandardní rezidenci Sámova 12. Všech 26 luxusních bytů se prodalo v rekordně krátkém čase. Pražské Vršovice se mohou pyšnit dalším originálním developerským projektem, který citlivě zapadá do původní zástavby.

 Renomovaný architektonický ateliér Znamení čtyř pojal projekt sedmipodlažní činžovní novostavby ve stylu tradičního art-deca a vytvořil 26 exkluzivních bytů s dispozicemi 2+kk až 4+kk. Za úspěšným projektem, který byl oceněn prestižní cenou BEST OF REALTY 2020, stojí společnost BYTOVÝ DŮM SÁMOVA 12 s.r.o., zastoupená Františkem Hrudkou a Bořkem Bierhanzlem.

„Rezidence Sámova 12 byla pro nás srdeční záležitost. Projekt, ve kterém se mísí tradice, luxus, originalita a genius loci je snem každého realitního makléře,“ říká Denisa Višňovská z LEXXUS NORTON a doplňuje: “Novým majitelům přejeme, ať jsou ve svém novém domově šťastní.“

O firmě LEXXUS

LEXXUS NORTON – experti na prémiové nemovitosti

LEXXUS nabízí širokou nabídku nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již od roku 1993 se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem mezi pražskými realitními kancelářemi. LEXXUS je oblíbenou volbou náročných klientů, požadujících vysokou kvalitu služeb a nabídky.

LEXXUS se rovněž specializuje na consultingové služby spojené s přípravou developerských projektů – posouzení celkové koncepce projektu, návrh bytového mixu, standardu vybavení a prodejních cen za účelem maximalizace zisku developera.

Součástí realitní kanceláře LEXXUS je značka LEXXUS NORTON, která se zaměřuje na prodej či pronájem výhradně luxusních, nadstandardních rezidenčních nemovitostí v nejlepších lokalitách Prahy a okolí. Do nabídky luxusních domů a bytů v Praze a okolí umisťuje pouze nemovitosti, či developerské projekty, splňující náročná kvalitativní kritéria a klientům poskytujeme odpovídající komplexní a zároveň individuální servis, včetně právního zajištění či poradenství při investování do nemovitostí.

Úzce spolupracujeme s mezinárodní společností Savills, jednou z předních světových realitních kanceláří s historií sahající až do roku 1855. Tato jedinečná kombinace mezinárodního realitního poradce a vedoucí místní realitní kanceláře poskytuje kompletní spektrum služeb na realitním trhu. Savills nabízí širokou škálu specializovaných služeb od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu. Savills patří s více než 600 kancelářemi a 35 000 profesionály po celém světě k předním globálním poradcům v oblasti nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 2017.Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: