Hry Online | HerníBox.cz

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Hry online vám dokážou zpříjemnit dlouhé chvíle. Věřte, že pokud se nudíte, tak díky online hrám se nudit nebudete. Jste ve škole? V práci? V tramvaji? Všude můžete hrát online hry! I chytré telefony podporují tyto hry a díky dotykovému displeji se hry ovládají o něco jednodušeji. Přestaňte se nudit a začněte se bavit.

Některé online hry mají v sobě mód pro více hráčů, takže se spojíte i s ostatními hráči z celého světa a třeba si vybudujete svou komunitu, kde se budete domlouvat na dalších zápasech. Online hry jsou tady s vámi již několik let, ale ještě nikdy nezažili takový „boom“, jako právě dnes. Nejedná se jen o obyčejné hry, ale ve vašem prohlížeči můžete hrát takové hry online, jako je třeba Unreal Tournament nebo LEGO. Hry, které jste hráli na svém počítači před několika lety můžete hrát ve vašem prohlížeči a to, aniž byste potřebovali silný PC.

Online hry s módem pro více hráčů

Jde o to, že veškeré grafické výpočty se dělají na běžícím serveru a váš počítač si lehce oddychne. Budoucnost patří hraním v prohlížeči. Většina online her s módem pro více hráčů se budou dostávat do webových prohlížečů, aby si dokázali nahnat co nejvíce hráčů. U některých her se to opravdu daří a již dnes si můžete zahrát starší Counter Strike ve vašem prohlížeči. Grafická stránka je naprosto stejná, jakoby jste ji hráli ve svém PC.

Díky skvělému online enginu Unity3D dokážou vývojáři vytvořit online hry, které by vás ani ve snu nenapadli. Před několika lety bylo takové hraní her online naprosto nepředstavitelné, ale dnes je tomu úplně jinak.

Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: