Hypotéka snadno a rychle ve 3 krocích

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Pořízení vlastního bydlení je přirozenou součástí lidského života a dříve či později tento problém řeší téměř každý z nás. Ne každý již ale disponujeme dostatečnými finančními prostředky, abychom si byt, dům, či rekonstrukci mohli pořídit přímo a rovnou na vlastní náklady. Na řadu tedy přichází hypotéka. Co přesně obnáší a jak si zajistit nejlepší možné podmínky?

Odpovědi na tyto otázky přináší ing. Jan Kruntorád, specialista na hypotéky ze společnosti GEPARD FINANCE. Celý proces rozděluje do 3 hlavních fází, přičemž první fází je výběr správné banky, která v danou chvíli nabízí nejlepší podmínky na trhu. Při rozhodování v této fázi bereme v úvahu především výši úrokové sazby u poskytovaného úvěru, dále délku úrokového období, po kterou je vám výše úroku garantována a v neposlední řadě také samotná výše úvěru, kterou vám banka poskytne v závislosti na vašich doložených příjmech.

Zorientovat se na trhu nabídek všech bank na trhu je pro laika velmi složité, možná až nemožné, a proto existuje jediné a jednoduché doporučení – obrátit se na profesionálního hypotečního makléře, který pro vás bezplatně zpracuje kompletní analýzu vašich možností a předloží nejlepší možnou nabídku, čímž vám ušetří neuvěřitelné množství času i peněz a dodá jistotu správného výběru.

Druhou fází je podání žádosti o úvěr ve vybrané bance. Její vyřízení zpravidla trvá několik týdnů, jelikož každý případ je posuzován individuálně. Spolupráce s kvalitním hypotečním makléřem může tuto dobu výrazně zkrátit, a to až na pouhých 3 až 5 dní.

Třetí a poslední fází je pak samotné čerpání úvěru. Pokud banka vaší žádost schválí, následuje uvolnění finančních prostředku v závislosti na podmínkách stanovených ve smlouvě v tzv. podmínkách čerpání. Hypoteční makléř vám i této fázi může výrazně pomoci – především tím, že kontroluje termíny plnění zmíněných podmínek a vyřizuje za vás všechny administrativní náležitosti.

Sečteno podtrženo, pokud uvažujete o pořízení hypotéky, nespoléhejte na vlastní síly a obraťte se na specialistu na hypotéky. GEPARD FINANCE je v tomto případě ideální volbou. Společnost je držitelem certifikátu Asociace hypotečních makléřů „FÉR hypotéka“ a garantuje vám zcela bezplatně nejvyšší možnou kvalitu služeb, profesionální jednání a maximální odbornou způsobilost.

Pro více informací navštivte www.gpf.cz nebo volejte na informační linku +420 271 122 960. Můžete také využít bezplatné hypoteční kalkulačky, která vám zdarma porovná nabídky všech bank na trhu.

Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: