Ikonky a tlačítka pro Váš web 100x jinak

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Přinášíme nepřekonatelnou nabídku na oživení Vašich stránek a to soukromích i komerčních. Stovky ikonek, tlačítek, klipartů a grafik pro Vaše stránky za nepřekonatelnou cenu – zdarma. Ikonky, tlačítka a kliparty od profesionálů, roztříděné do přehledných kategorií hodících se pro jakékoliv internetové stránky a projekty.
Co získáte když použijete naše tlačítka a grafiky? Naše ikonky a tlačítka můžete použít na své vlastní webové projekty, ale i na blogy a profily třeba i na Facebooku. Získáte tím zajímavé stránky oproti nudným původním šablonám. Protože nabízíme naše ikonky za velice výhodnou cenu – zdarma, můžete na svých stránkách ikonky měnit podle nálady, nebo podle ročního období. Naleznete u nás ikonky na prázdniny, na Vánoce, na Valentýna, na párty atd. Včetně ikonek pro použití na komerčním webu, nebo internetovém projektu.
Veškeré grafiky jsou zdarma pro Vaše soukromé i komerční použití, ale jedno omezení přece jen je. Naše ikonky nesmíte poskytovat dalším lidem nebo subjektům a to ani komerčně, ani bezplatně. Tohle je jediné omezení, ale mimo něj již žádné jiné není a veškeré grafiky můžete zdarma použít pro jakýkoliv web, blog, nebo profil. Nemějte nudné stránky.

Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: