Inkasní kancelář – profesionálové ve správě pohledávek

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Často v mediích slýcháváme, že v Česku přibývá dlužníků. V roce 2016 bylo nařízeno 680 tisíc exekucí, což není příznivý stav. Do dluhové pasti se může dostat každý z nás. Přijdete o práci, úmrtí v rodině nebo onemocníte a je tady problém, kdo vám pomůže se splácením dluhů. Málokdo se narodil se zlatou lžičkou v ústech, má tak vystaráno a inkaso a správa pohledávek ho zajímá jen v případě, když si neví rady s dlužníky. Mnoho lidí se zadlužilo, jen proto, aby si zajistili slušné bydlení a auto, s kterým musí jezdit denně do práce. A pak přicházejí různé katastrofy v podobě pokažené ledničky, pračky nebo plynového sporáku, k tomu vám někdo ukradne mobil a děti přijdou ze školy se zprávou, že chtějí jet se třídou na týdenní školu v přírodě. Kde na to vše vzít?

Nebankovní sektory mají žně

Peníze nerostou na stromě, ale i tak se dají v dnešní době snadno sehnat. Bankovní domy si žadatele úvěru pečlivě prověřují, zatímco nebankovní společnosti jsou ochotné půjčit všem, pokud máte nějaký příjem nebo nemovitost jako zástavu. Vše jde hladce do chvíle, než z nějakého důvodu přestanete své dluhy splácet. Jak dál?  Poctivé řešení nabízí inkasní kancelář, jejichž služby využívají, jak dlužníci, tak věřitelé. Díky sedmnáctileté zkušenosti dokážou vyjít vstříc nejen dobrou radou, ale i svým individuálním přístupem k dané problematice.  A pokud nemáte důvěru v online poradenství, můžete tyto odborníky navštívit přímo v jejich kamenné kanceláři ve Zlíně.

Inkasní kancelář je tady pro všechny

Zajímáte se o nákup a prodej pohledávek?  Jste živnostník, právnická osoba nebo jen obyčejný člověk, který se dostal do finanční tísně, či se potřebujete dostat na kobylku svému dlužníkovi?  Tak v tom případě jste na tom správném místě. Inkasní kancelář spolupracuje se všemi, jak s fyzickými osobami, tak s bankovními a nebankovními sektory, peněžními ústavy, telekomunikačními společnostmi a právnickými osobami. Vždy jsou připraveni najít efektivní a rychle řešení!

 

Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: