Instalatérské a topenářské práce

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Hledáte zkušené instalatéry s dlouholetými zkušenostmi v oblasti instalačních a topenářských prací? Obraťte se na naši firmu. Naše firma provádí veškeré instalatérské práce a topenářské práce. Vše s Vámi zkonzultujeme, poradíme Vám s výběrem materiálu a ten Vám následně i dovezeme.

Potřebujete rozvody vody?

Provádíme vodoinstalace v novostavbách i při rekonstrukci. Nejčastěji pro rozvody vody používáme plastové trubky, které profesionálně svařujeme. Tím je téměř vyloučené prasknutí a následný únik vody. Nebráníme se ani vedení vody měděným nebo pozinkovaným potrubím.

Potřebujete nové topení?

Provádíme veškeré topenářské práce. Poradíme Vám s výběr nového tepelného zdroje včetně otopné soustavy. Nabízíme i realizaci vytápění pomocí tepelného čerpadla nebo solárních panelů umístěných na střeše Vašeho domu. Samozřejmostí je i realizace podlahového topení.

Potřebujete novou domovní přípojku?

Máte novostavbu a potřebujete novou domovní přípojku plynu? Rádi Vám novou domovní přípojku zrealizujeme, provedeme i nezbytnou revizi. Dále provádíme rozvody plynu. Plyn je nebezpečný, pokud uniká, neváhejte nás tedy kontaktovat, pokud již jsou již vaše plynové rozvody zastaralé.

Kanalizace

Provádíme veškeré kanalizační rozvody, budujeme revizní šachty a domovní přípojky. Používáme pouze kvalitní kanalizační materiál.

V exteriérech používáme oranžově označené potrubí KG, které snese velkou zátěž. Pro rozvody vnitřní používáme potrubí HT, které plně dostačuje.

Xevat s.r.o.
Wolkerova 70
66501 Rosice

GSM: +420 776 037 508
email: info@xevat.czZanechat odpověď

Kolik je 12 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: