Jak levně a snadno najít a zařídit letní dovolenou v Chorvatsku? Prozradíme vám to!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Přestože je letní sezóna již za námi, cestovní kanceláře a agentury již na svých internetových stránkách zveřejňují first minute nabídky na sezónu nadcházející. Nabídky jsou velmi často doplněné o atraktivní slevu za včasnou rezervaci. Ovšem I tak vás vyjde zájezd s kanceláří třeba do Chorvatska na jinačí částku, než kdybyste si domluvili ubytování u Jaderského moře svépomocí. Jak ale ubytování najít a zařídit, když v žádném chorvatském letovisku nikoho nemáte a chorvatštině dvakrát nerozumíte? Odpovědi na své otázky najdete o pár řádků níž.

V první řadě je nutné pohledat na internetu a najít si nějaký osvědčený portál, který se specializuje na zprostředkování ubytování v Chorvatsku. Tyto praktické portály jsou plní nejrůznějších nabídek majitelů chorvatských nemovitostí, kteří nabízejí své apartmány a vilky k odpočinku a relaxaci během léta. Jazykových bariér se bát určitě nemusíte. Majitelé většinou česky rozumí či anglicky.

V první řadě si najděte konkrétní lokalitu, ve které hodláte strávit pár letních dnů. Poté před sebou uvidíte pestrou nabídku rodinných vilek, hotelů a apartmánů. Každá nabídka je doplněna o velké množství informací, ale i pěkných fotografií ubytovacího prostředí. Jestliže si ze zobrazených nabídek vyberete, stačí vyplnit nezávazný formulář či napsat e-mail majiteli reality, který se s vámi domluví na dalším kroku.

Ten je zpravidla takový, že budete muset složit zálohu, která se pohybuje v řádech desítek procent z konečné ceny vašeho ubytování. Přímo na místě pak doplatíte zbývající částku. Pokud se v dohodnutém termínu do cílové destinace nedostavíte, pak celá zaplacená záloha propadá majiteli nemovitosti. Provozovatelé stránek však často nesou finanční zodpovědnost za peníze klientů, kteří je v dobré víře svěří chorvatským majitelům nemovitostí. Takže se při vyřizování ubytování v Chorvatsku nemusíte obávat nepříjemných komplikací.Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: