Jana Novotná – profesionální vizážistka Praha

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Blíží se Váš velký den a Vy plánujete svatbu? Čeká Vás důležitá večeře nebo si jen chcete udělat několik krásných fotek, kde Vám to bude opravdu slušet? Potom potřebujete perfektní svatební i společenské líčení, které podtrhne Vaši krásu a dodá Vám potřebné sebevědomí! Jsem velmi zkušená vizážistka, která Vám ráda poradí, jaký typ líčení se k Vám nejlépe hodí, jaké prostředky zvolit a tím dosáhnout dokonalého vzhledu!

Svěřte se do péče opravdové profesionálky, která Vám poradí a vytvoří perfektní make-up pro každou příležitost!

Makeup artist Prague – profesionalita a léta zkušeností

Makeup artist Prague – V roce 2006 jsem úspěšně dokončila studium na prestižní pařížské škole L´ECOLE PRIVEE DU MAQUILLAGE, kde jsem pod vedením uznávaného make-up vizážisty Jean-Pierre Fleurimona studovala denní a večerní líčení, líčení pro divadlo či film, líčení pro fotografie i přehlídková mola. Naučila jsem se také líčení speciálních efektů, jako jsou například vytváření umělých jizev, popálenin či zranění, která si získávají čím dál vyšší popularitu na kostýmových večírcích či karnevalech.

Po studiích ve Francii jsem získávala další zkušenosti v americkém New Yorku a to především díky spolupráci s fotografem Karlem Bischoffem při focení portrétů, přeměn, reklam a fashion photos. Momentálně nabízím všechny tyto služby v Praze!

Svatební a společenské líčení pro Váš velký den

Už se nemusíte strachovat o svůj make-up! Vaše líčení bude vždy perfektní a vkusné! Ať už se jedná o svatební a společenské líčení pro nevěstu a družičky, karnevalové líčení s využitím latexových efektů nebo vytvoření perfektního make-upu pro důležitou obchodní večeři, můžete se na mne vždy spolehnout!

Kontaktujte mě ještě dnes! Ráda Vám poradím a společně vytvoříme make-up, který podtrhne Vaši přirozenou krásu!

Zanechat odpověď

Kolik je 4 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: