Kamenné obklady – jedinečný dekorativní prvek v interiéru

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Moderní přírodní kámen vnese do vašeho domova komfort a ideálně oživí monotónní plochu každého prostoru. Kamenné obklady a další výrobky se vyznačují jemnou elegancí, trvanlivostí a snadno se udržují. Pokud vám imponuje krása přírodního kamene, neváhejte využít profesionálních služeb Kamenictví Obelisk, které dlouhodobě a velmi úspěšně zajišťuje kompletní služby spojené s touto uznávanou surovinou. K nejžádanějším výrobkům z kamene patří kamenné obklady v interiéru, kuchyňské či koupelnové desky, okenní parapety, ale i kamenná schodiště nebo krby. Zkušený tým z Kamenictví Obelisk se zabývá také pomníkovou výrobou a opravou soch (bust).

Kamenné výrobky – originální součást interiéru

Obkladový kámen vyniká celou řadou předností, včetně pevnosti a stability, a jednou z výhod je i možnost vytvořený kamenný obklad kombinovat s jinými materiály, například dřevem. Kamenné obklady do interiéru jsou u zákazníků oblíbeny pro svůj přírodní původ a dokonalou kresbu. Barevné variace, které nebyla schopna dodat sama příroda, lze získat (opracovat podle vašich představ) z umělých kamenů. Jedná se o tzv. konglomeráty kamene renomovaných značek, jako je Quarella nebo Technistone.

Kámen vydrží věky

Doby, kdy nebylo možné sehnat obklady nebo dlažbu do koupelen, jsou už naštěstí pryč. Dnes je možné volit mezi různými materiály, barevnými odstíny i rozmanitými motivy či vzory. Pokud si vyberete kamenné obklady, tato investice se vám rozhodně vyplatí. V Kamenictví Obelisk vám nabídnou obsáhlý vzorník kamenů, s velkým výběrem druhů a barev přírodního nebo umělého kamene. Stačí si jen dobře vybrat! Ochotný personál vám také poradí, jak nejlépe o kamenné obklady a dlažby pečovat. Sami se přesvědčíte, že kámen je surovina, která vás nikdy nezklame.

Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: