Kliky ke dveřím, na které bude radost se dívat

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Vybíráte kliky ke dveřím? Rozhodně by mělo být z kvalitního materiálu, které se hodí pro účel použití, mělo by vyhovovat ergonomicky a také by mělo padnout do zbytku interiéru či se hodit k charakteru budovy.

Záleží na vašem vkusu
Dveřní kování je důležité vybírat podle svého vkusu – elegantní a moderní anebo stylové a klasické. Záleží na vás. Dnes si můžete vybrat z mnoha ladných moderních tvarů klik na dveře a také se vrátit v čase například ke klikám z řady Royal.

Materiály jsou také různé, podle zvoleného materiálu se bude odvíjet i životnost vašeho dveřního kování. Na kliky na dveře s úpravou Zlatý dostanete záruku až 15 let. Do interiéru se skvěle hodí také nadčasový Satin Chrome či Matný Nikl. Je na vás, jaký materiál zvolíte, aby se hodil ke zbytku interiéru a pozvedl tak jeho hodnotu.

Z pohodlí domova
Kování na dveře lze zvolit určené do interiéru, exteriéru anebo jako sadu na wc. Při objednávce nad určitou částku bude doprava vašeho zboží zdarma až do domu. Objednat si tak můžete dveřní kování v klidu a z pohodlí domova.

Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: