Krmte psa kvalitně

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Psi se staly neodmyslitelnou součástí našich životů. Stále více lidí si pořizuje pejska. Ať už jako hlídače, nebo na práci, nebo jen tak pro radost. Majitelé jsou pak svému novému členu rodiny snést modré z nebe.

Maso nebo granule

Nejvíce se asi řeší, čím krmit psa. Dnešní trh nabízí pestrý výběr krmení pro psy. Jedná se o granule, vyrobené z různých kvalitních surovin, nebo také o syrové maso, které aktuálně zažívá velký trend u chovatelů. Maso pro psy má výhodu v tom, že přesně víte, čím svého psa krmíte. U granulí, i když si přečtete složení, nikdy nedosáhnete kvality žrádla jako s masem.

Pamlsky

Další dobroty, které svému pejskovi můžete dopřát jsou různé pamlsky. Pamlsky nejsou jako hlavní krmivo pro vašeho pejska. Slouží jako doplněk stravy a využívají se především při výcviku. Pes tak lépe poslouchá a lépe se s ním manipuluje. Stejně jako u granulí nebo jiného krmiva je třeba hledět na kvalitu psích dobrot. Kvalitní pochoutky mohou obsahovat až 95% masa.

Před pořízením psa je dobré si nastudovat nějaké materiály a informace o krmení, abyste byli připraveni na všechny možné nepříjemnosti.

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: