Kroužky pro děti v Praze

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Vybíráte svým dětem kroužek a nevíte si rady? Poradíme Vám, jak dítě hned ze začátku nezahltit a neodradit na celý život od hudby, výtvarného umění nebo pohybu. Začněte pozvolna a vybírejte kroužky, kde je široký záběr.

Jóga pro děti

Skvělým pohybem pro děti i dospělé je jóga, která protahuje a zároveň posiluje celé tělo. Díky ní budou Vaše děti pružnější a jejich tělo nebude mít jednostrannou zátěž jako například u plavání, fotbalu či hokeje. Jóga pro děti je skvělý začátek jak vybudovat u svých potomků lásku k pohybu, který nebolí a zároveň formuje postavu s pevným a zdravým postojem.

Malý vědec

Máte doma malého a zvědavého kluka či holku, kteří rádi objevují, jak vše funguje a má v zásobě neustálé otázky začínající proč a jak? Právě pro takové děti existuje kroužekMalý vědec, kde si děti sami vyzkouší prostřednictvím pokusů řadu fyzikálních a chemických zajímavostí ze světa.

Malování pro děti

Ideální volbou kroužku je také malování pro děti, kde se seznámí s nejrůznějšími technikami a budou dále rozvíjet jemnou motoriku pro lepší zručnost. Vaši potomci budou kurz malování milovat, protože si budou moct domů odnést svůj výtvor a podarovat blízké ve svém okolí.

Řada výtvarných kroužků je propojena také s četbou pro děti, kdy děti rozvíjí svojí fantazii, slovní zásobu a také představivost. Naučí se také lépe udržet pozornost. Po přečtení pohádky nebo příběhu si děti sami s pomocí vlastní fantazie vytvoří obrázek s dějem z příhody.

Dětské písničky a tanečky

Spojení písniček a tanečků Vaše děti naučí vnímat hudbu a spojí ji s pohybem. Děti se naučí vyjadřovat pohybem a držet rytmus v jednoduché choreografii. Snáze se naučí správně dýchat a používat svůj hlas při zpěvu. Díky malým vystoupením pro rodiče se naučí odbourat stres a trému.

Řada soukromých školek nabízí podobné nabídky kroužků v rámci odpolední výuky. Vyzkoušejte všechny kurzy, abyste zjistili, co Vaše děti bude bavit nejvíce a na co mají talent.Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: