Kupte pneumatiky se slevou

Diskuzní Fórum: CeskeForum
I u pneumatik, asi jako v každém oboru, dochází každý rok k výprodeji pneumatik. Jedná se o prodej starších modelů pneumatik, ať už letních, nebo zimních. Při takovémto výprodeji můžete nakoupit kvalitní pneumatiky předních výrobců za super nízké ceny.

Výprodej pneumatik probíhá z důvodu potřeby vyprodat starší typy pneumatik a vytvořit tak prostor pro pneumatiky nové, které výrobci před zimou představují. Nové pneumatiky by měly mít lepší jízdní vlastnosti oproti loňským modelům. Novinkou pro pneumatiky je povinnost označení energetickým štítkem. Jedná se o štítek podobný tomu, který můžete nalézt u elektrospotřebičů. Jsou zde uvedeny hodnoty, které vyjadřují jaké má pneumatika jízdní vlastnosti na mokré nebo zasněžené vozovce, jaký vliv má na spotřebu paliva a hlučnost při jízdě po silnici.

Kvalitní pneumatiky tak mohou výrazně ušetřit za benzín a ještě být málo hlučné a nezatěžovat tak okolí nadměrným hlukem. Pokud sháníte výprodej pneumatik, měli byste začít již teď sledovat internetový obchod www.pneu360.cz s pneumatikami a při první příležitosti využít výprodejových cen na pneumatiky.

Nové i výprodejové pneumatiky prochází každý rok náročnými testy. Testy pak hodnotí, jak jsou pneumatiky kvalitní po všech směrech. Pokud vás zajímá umístění jednotlivých modelů a rádi byste si pořídili něco pořádného, navštivte stránku testy pneumatik pro rok 2012. Naleznete zde přehledný souhrn, které pneumatiky jsou nejoblíbenější a s nejlepšími jízdními vlastnostmiZanechat odpověď

Kolik je 2 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: