Kuře recepty

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Kuře recepty

Přinášíme vám pravidelně aktualizovaný portál na téma kuřecích receptů. Naše databáze kuřecí recepty je každodenně doplňována o nové, chutné a jednoduché recepty na kuřecí maso. Recepty jsou psané pro lidi, aby si s jejich přípravou poradili i méně zkušení kuchaři. Naši databázi kuřecích receptů pravidelně rozšiřujeme o klasické domácí recepty, tak i o exotické kuřecí variace. Naše stránka je přehledně rozdělena do rubrik kuře recepty, kuřecí játra recepty, kuřecí prsíčka recepty, pečené kuře, kuřecí salát, kuřecí stehna recepty a navigace po ní je tedy jednoduchá a dostupná. Přijďte si tedy vychutnat naše kuřecí recepty, nebo si přečtěte oblíbený ukázkový recept na kuře na paprice.

Kuře na paprice

Ingredience:
3 kuřecí řízky, cibule, sůl, pepř, sladká červená paprika, polohrubá mouka, 2 vajíčka, voda.

Popis přípravy:
Část kuřete nebo tři kuřecí řízky opláchneme a nakrájíme na malé kousky, cibuli osmažíme na tuku a přidáme maso, za stálého míchání chvíli opražíme, solí a pepřem ochutíme, sladkou červenou paprikou zasypeme, zalijeme trochou vody a dusíme dokud není maso měkké.
Postup přípravy halušek: polohrubou mouku, dvě vajíčka, sůl a vodu smícháme a propracujeme tak, aby nám vzniklo nelepkavé těsto, z prkýnka hotové těsto seškrabáváme nožíkem po malých kousíčcích do vařící vody nebo propasíruje přes speciální síto s velkými otvoru. Po vyplavání uvařené halušky vybíráme sítkem. Doba tepelné přípravy je asi 1 hodina.Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 15 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: