Last minute zájezdy? Dovolená za babku

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Dovolená snů je tam, kde si představujete, že vám bude skvěle. Pokud vyhledáváte romantické chvíle s turisty, a chcete zažít románek, nebo chcete odpočinek, či naopak dobrodružství. Také záleží na tom, pokud jedete s rodinou, či v páru, nebo s přáteli. S rodinou když jedete, je velmi důležité, aby jste si zjistili, zda jsou zde i nějaké aktivity pro vaše děti. Aby i vaše děti měly jistotu toho, že se jim bude na dovolené líbit a budou se bavit. Když se děti nudí, zprotiví vám nejen den, ale i pobyt. Nezapomeňte na tento důležitý fakt. Last minute zájezdy jsou v plném proudu, tak jdeme vybírat.
Já si vždycky vybírám podle obrázků, které mi to najde na internetu, po zadání různé oblasti. Ale jakmile jsem jednou jela na dovolenou, kde podle internetových obrázků má být zcela nádherně, a místo toho zde byla špína a prostě fuj, jsem se rozhodla, že budu víc číst recenze, než se někam vydám. Tento rok mě chytla za ruku Kuba. Kuba dovolená je parádním odpočinkem, i když jedu sama, nebo s rodinou. Akorát pořád nevím, jestli letos pojedu sama, či je vezmu sebou. Manžel určitě nepojede, jelikož má plno práce, děti vezmu zřejmě sebou.
Už jsme letos byli se podívat v Řecku, ovšem taková nádhera, kterou jsem viděla. Nechtělo se mi vůbec domů. Jako kdybych se v Řecku narodila. Řecké ostrovy dovolená, jsou pro mě tím nejkrásnějším, co se dá v zahraničí navštívit a vidět. Takové magické místo, které do vás vproudí takovou magickou atmosféru, se kterou když se spojíte, budete si myslet, že jste bohyně. Jo a to kdyby opravdu šlo, bylo by to parádní, nosily nádherné šaty. Které když si vezme někdo dneska a nejde po červeném koberci, tak si na něj lidé ukazují a šeptají si, že ten člověk je naprostý cvok. A takhle mi tady žijeme. Oni tam žijí úplně jinak.

Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 7 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: