Moderní anebo rustikální bytové zařízení? Věčné dilema nás všech!

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Vybavujete zrekonstruovaný byt nebo jste si konečně splnili svůj dávný sen o vlastním rodinném domku a chcete mu proto vdechnout život elegantním zařízením? Potom koupi nábytku nepodceňujte! Mějte na paměti, že nábytek, který jste si vybrali by vám měl perfektně sloužit po mnoho let. Během této doby jej také uvidí mnoho vašich přátel, známých, kolegů, ale i příslušníků rodiny.

Při zařizování interiéru máte dvě základní možnosti. Buďto vsadíte na interiéry v moderním stylu, které vycházejí z originálních návrhů bytových designérů, odrážejí nevšednost, originalitu, ale i styl, který ale nemusí sednout každému anebo se dáte cestou rustikálního nábytku, jež v domácích interiérech působí velmi honosně a elegantně. Klasika anebo moderna – co si vyberete?

Ať již jste se rozhodli pro první anebo druhou variantu, před samotným výběrem a následnou koupí nábytku se nechte inspirovatnápady bytových designérů nebo studií, které se na vybavování interiérů primárně specializují. Vyvarujete se tak zásadním nedokonalostem, které jsou doménou výlučně českých interiérů. Nechte se inspirovat fotogaleriemi, který je na internetových stránkách velká spousta nebo se poraďte přímo s bytovými odborníky.

A nyní se dostáváme k výběru a zejména koupi nového nábytku a bytového zařízení. Raději nesázejte na obchody, které vás lákají na nápadně nízké ceny. Pokud chcete, aby nábytek opravdu dlouho vydržel a mohli jste jej v nepoškozeném stavu používat mnoho dlouhých let, vybírejte pouze vysoce kvalitní nábyteku známých výrobců. Zapomeňte na dřevotřísku anebo umakart. Pokud to vaše finanční úspory dovolí, sázejte na kvalitní materiály, mezi které patří například masiv, sklo a kov. Mějte na paměti, že investice do kvalitního nábytku, je investicí, která se vám během let mnohonásobně vrátí.Zanechat odpověď

Kolik je 14 + 12 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: