Muzikály Praha 2012 program

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Muzikály Praha 2012 program patří mezi oblíbené vyhledávané výrazy na českém internetu. Denně jej do vyhledávačů zadá až 200 lidí denně. Ptáte se, kde najdete aktuální seznam muzikálů, které se budou v roce 2012 v Praze hrát ? V tom případě navštivte nový informační server muzikaly.1ds.cz.

Naleznete zde vše co potřebujete vědět o muzikálech. Kdy se hrají, obsazení, ceny představení, nové hry a mnoho dalšího.

Muzikály Praha 2012 program

Mezi nejúspěšnější muzikály patří například kultovní Dracula, ke které napsal hudbu sám Karel Svoboda. Děsuplný příběh plný romantiky, strachu, ale i nekonečné lásky se rozvíjí i v tomto muzikálu. Dracula – Transylvánský vampýr, v něm není zobrazen jako necitlivé monstrum trpící za krvavé činy své minulosti., ale jako nadpřirozené bytost, která těžce nese břímě věčného života a nedostatek opravdové lásky.

Dalším úspěšným muzikálem na české scéně je Jesus Christ Superstar, který u nás měl premiéru v roce 1994. Dosáhl 1288 repríz a vidělo ho celkem 850 000 diváků! Což je velice slušné číslo.

Mezi současné úspěšné muzikály patří Popelka – kouzelný muzikál na ledě. Snad žádný pohádkový příběh nenašel v celém světě takovou oblibu jako pohádka O Popelce. Inspirovala řadu významných umělců k filmovému, divadelnímu, televiznímu, muzikálovému či baletnímu zpracování, nikdy však nebyla uvedena jako muzikál na ledě. S tím právě nyní přichází známý autor a režisér Jindřich Šimek.

 

 

Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: