Nákupy i zábava jedině v Europarku

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Víme, kde je nejlepší místo pro nákupy v Praze

Europark Štěrboholy je velmi oblíbené nákupní centrum , které je pohodlně dostupné, a ve kterém seženete vše, co potřebujete vy a vaše rodina. Přijďte si vybrat dle svých představ, ať je to cokoliv, v Europarku Praha Štěrboholy si určitě vyberete to své.

Nejlepší nakupování a zábava v jednom

Připracujeme pro Vás každý měsíc mnoho akcí a programu pro dospělé i děti. Nyní Vás čeká akce s názvem Mušketýrské hrátky, na které se můžete těšit v sobotu 1. října od 14 hodin. Těšit se můžete na: duelantský souboj, královské tance, středověkou hru la castiles, úpol – zápas s obandážovanými holemi. Chybět nebudou dobové workshopy, kde si zdarma vyrobíš: královskou korunu, svíčky z včelích plátů, drátěné prsteny se skleněnými korálky. Udělejte si krásný den a užijte si nákupy v Praze v Europarku a mějte příjemný čas, který využijete nejen nakupováním, ale také zábavounákupní centrum je pro Vás otevřeno denně od 9 do 21 hodin a najdete velké množství obchodů, kaváren a restaurací a provozoven služeb, jak poštovních, tak i bankovních. Samozřejmostí je také snadné parkování , které nabízí více než 2000 parkovacích míst, z toho je dokonce 700 krycích. Oblíbené obchodní centrum nabízí vždy něco navíc, co si dosyta užijete.

NÁKUPNÍ CENTRUM A SOUTĚŽ S BAMBULE DĚTEM

Pojďte si zasoutěžit do Obchodní centrum s Bambule dětemObchodní centrum Europark Štěrboholy. Soutěžní stránku naleznete v časopise Europark č. 7/2016. Vyřešený rébus vystřihněte a vhoďte od 5. 9. do 2. 10. 2016 do boxu v prodejně Bambule. Ze všech správných řešení bude vylosováno pět výherců natahovacího krokodýla, kterého do soutěže věnovala prodejna Bambule.

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: