Nalezněte si nové bydlení bez realitky

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Hledáte si své nové bydlení? Místo pro budoucí podnikatelskou aktivitu? Relaxační chalupu? Chcete se přestěhovat z menšího bytečku do velkého rodinného domu? Anebo snad vyměnit rodinnou haciendu za luxusní mezonet, který nebude tak náročný na údržbu i opravné investice? Ať už jsou vaše požadavky týkající se nového bydlení jakékoli, určitě se budete držet základní zásady – koupit nový dům, či byt pokud možno, co nejlevněji! Jak toho docílit? To se dozvíte na následujících řádcích.

Hned na začátku si musíte uvědomit, zda při hledání využijete realitku nebo si najdete byt, či dům bez realitky . V prvním případě se pochopitelně připravte na to, že služby kanceláře rozhodně nebudou zadarmo. Ze své peněženky tedy budete muset vydolovat nemalý finanční obnos. Na oplátku však získáte poměrně kvalitní služby, díky kterým se vám podaří ušetřit mnoho svého času. Starat se nemusíte takřka o nic, vše za vás ochotně zařídí realitní kancelář.

Jestliže se rozhodnete pro odprodání starého nebo zajištění vysněného bydlení bez pomoci realitky , rozhodně tímto nešlápnete vedle. Právě naopak! Ušetříte si značnou část financí, protože to, co zvládne realitní kancelář, zvládnete také vy. Samozřejmě, že vás to bude stát trochu toho času, nicméně celý proces budete mít čistě ve svých rukou.

A kde koupíte nebo prodáte byt? Třeba na některém z inzertních portálů, kde naleznete nejen bohatou a každodenně aktualizovanou nabídku bytů a domů, ale také dalších realit, mezi které můžeme zařadit například taky komerční prostory, pozemky nebo rekreační chaty a chalupy. Na většině portálech existují také nejrůznější poradny, kde můžete položit jakýkoli dotaz a obratem se k vám dostane odpověď i na sebezáludnější otázku. Ať se už rozhodnete pro jakoukoli možnost, přejeme vám při hledání nového bydlení šťastnou ruku!Zanechat odpověď

Kolik je 13 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: