Neuvěřitelný sexshop s 11 000 testy různých erotických pomůcek – zírám. K tomu navíc v češtině!

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Chtěl jsem svoji ženu potěšit ozvláštněním sexu. Opravdu jsem ale koukal po něčem zajímavém pro nás dva. Tak, abychom našli ztracenou sexuální mízu. Samozřejmě, že se pořád máme hodně rádi, jenže v posteli to bylo v poslední době stále nudnější. Ani jednomu sex nevyhovoval, jak by vlastně měl. Ale hledání inspirací v různých sexshopech je fakt vleklé, navíc, když jsem nevěděl, co chci. Nakonec mě zarazilo, že jsem objevil webovky, kde jsou články zaměřené na erotické pomůcky a jejich používání. V sexshopu v sekci Inspirujte se se nachází obrovské množství testů sexuálních hraček, erotického prádla a ostatních zajímavostí, jež se dají použít pro okořenění sexu.

Všichni tam označují, co můžeme provádět s hračkami pro vášnivý sex, jak rozmanité jsou různé erotické pomůcky, vibrátor nebo prádlo. Na webové stránce najdete, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, co si ohlídat, a tak dále. Můžu jen doporučit, je to skvělý zdroj informací s tématikou hezčího milování. Já sám jsem se do toho ponořil na několik dní. Díky večernímu čerpání informací z tohohle sexshopu se sex s manželkou neskutečně obohatil. Dokonce jsem se začetl do téma Pořádná masturbace, kde jsou – kupodivu – nápady na sex bez partnerky.

Ještě navíc mě překvapilo, jak sympatickou prodavačku tam mají. Sice má někdy horší písmo, nápady má humorné. Například informace jak zvětšit penis. K tomu se musí snažit, aby jí obchod vynášel, jenže ona vám dokáže poradit! Neotřelé vibrátory, anální kolíky různých tvarů, parádní kovové erotické pomůcky, sady různých pout, kroužky a návleky v sadách – to všechno zná, a to určitě blaží jejího přítele. V jednom článku dokonce píše, jak chutná sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . To je věc – tuhle ženskou by chtěli poznat asi všichni.

Tož tak jsem se s vámi podělil o zatím asi nejlepší stránku o sexu, jaký jsem pročetl.

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 6 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: