Než vyrazíte na zimní dovolenou

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Asi nikdo nechce zažít takový šok, že by se vydal na hory na zaslouženou zimní dovolenou a po několikahodinové cestě zjistil, že svahy sjezdovek nejsou sněhobílé, ale zelené a travnaté, protože přírodní sníh roztál a provozovatel má problémy se sněhovými děly, takže zasněžovat začne až za týden. To je noční můra každého lyžaře. Samozřejmě je jednoduchá pomoc, jak tomu předejít. Předně lze každý den sledovat předpovědi počasí pro danou destinaci na internetu. Ovšem předpovědi a reálné počasí jsou často také něco docela jiného, je třeba na to tedy jít od lesa.

Díky moderní technice můžete sledovat počasí na nejrůznějších místech ski resortů zavedením webkamer. Tyto kamery jsou rozestavěny dnes už na spoustě míst a jejich přenos můžete sledovat on-line. Takže se stačí mrknout, co vysílá webkamera v daném místě a hned víte, jestli je zde sníh a jaké převládá počasí, zda středisko a sjezdovka funguje, zda jsou vleky v provozu a také kolik je zde aktuálně lyžařů.

Přenos webkamer z různých tuzemských i zahraničních lyžařských středisek vám nabízí portál pro sjezdové lyžování Snow.cz, kde najdete veškeré potřebné informace o zvoleném lyžařském středisku. Zjistíte zde aktuální množství napadlého přírodního sněhu, také předpověď počasí a základní informace o středisku. Všechny informace dostupné na internetu můžete ale mít pro snadnější přístup také ve vašem chytrém telefonu. Portál Snow.cz vám nabízí aplikaci SNOW reporter, která vám zprostředkuje vždy aktuální informace o lyžařských střediscích, aniž byste museli sedět u počítače. Sledujte proto vždy aktuální informace na Snow.cz nebo v aplikaci SNOW reporter ve vašem telefonu.Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: