Nové tanečné rádio v éteru – Radio Highway Star

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Éterem zní nové rádio – Radio highway Star

V září 2012 začalo vysílat nové taneční Rádio Highway Star svůj zkušební provoz, v současné době začíná rádio najíždět pozvolna do ostrého provozu a vyvrcholí do konce roku 2012 v ostré moderované vysílání. Rádio stylově zaměřené na taneční hudbu ve stylu Dance a  Trance se chce v budoucnu lišit od ostatních podobně zaměřených rádio stanic v Českém éteru. V současné době vysílá Rádio Highway Star nemoderované vysílání v nonstop režimu. Do blízké budoucnosti slibuje posluchačům moderované vysílání kdy posluchači budou mít možnost ve vysílání slyšet Veru Patt, Marii Kovacsovou, Natalii Unique, Lugany Bee, Markétu Závorovou a spoustu dalších i nových hlasů. Vera Patt bude moderovat svůj vlastní pořad Šach Mat s Verou Patt, v programové nabídce bude i pořad pikantněji zaměřený do oblasti erotiky.

Stream Rádia Highway Star

Rádio Highway Star se k posluchačům dostává pomocí známého portálu play.cz v kvalitě 128 kbps a 192 kbps, stream pro mobilní telefony je taktéž k dospozici a to v kvalitě AAC+ 32 kbps. Po technické stránce je zvuk streamu Rádia Highway Star na velmi vysoké úrovni, některé rádia zdaleka nemají v porovnání takto kvalitní zvuk.
Tvůrci projektu Rádia Highway Star říkají, že v horizontu několika měsíců by se Rádio mohlo dostat na DAB (Digital Audio Broadcasting), sice licence stojí velké investice ale údajně je to Boom který se má vyplatit, v současné době se jedná se sponzory a partnery.

Vize Rádia Highway Star

Do blízké budoucnosti Rádio Highway Star počítá s rozšířením svého studia o studio nahrávací, kde bude team tvořit spoty pro reklamní účel. V současné době roste zájem o reklamu v Rádiu Highway Star. O reklamu na Rádiu Highway Star mají zájem cluby, realitní kanceláře, restaurace ale i design studia zabývající se návrhem luxusního designu. Je více než jasné, že Rádio Highway Star je velmi dobře nastartované a tvůrci vědí moc dobře co dělají. Obrázkem toho jsou i sociální sítě Rádia Highway Star, jako například Facebook, kde již Rádio Highway Star má slušnou základnu fanoušků a posluchačů, není se čemu divit, Rádio se již nyní liší od konkurenčních tanečních rádií v Českém éteru.

Do blízkého budoucnosti se máme dle slov tvůrců na co těšit. To hlavní má teprve dorazit!
Web Rádia Highway Star naleznete na www.radio-highway-star.cz a jelikož rádio v těchto dnech startuje, tak web je v neustálé aktualizaci ale plně funčkní, návštěvu nicméně doporučuji.

Autor: P.Málek

Comments are closed