Nový návěs Mega Huckepack XLS je bezpečnější a šetří přepravní náklady

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Díky konstrukci návěsů Mega Huckepack XLS lze bezpečně převážet i zboží, které má tendenci vyboulovat boční stěny běžných návěsů. Možnost využít bez rizika celou kapacitu návěsu umožní převoz většího množství zboží najednou a tím se snižují celkové náklady na přepravu.

 

Návěsy Mega Huckepack XL pojmou kapacitu 100 m3 a jsou přizpůsobeny i pro intermodální přepravu zboží. Tyto návěsy však nesplňují požadavky pro odvětví, kde výrobky mají tendenci měnit v průběhu přepravy tvar resp. se „vyboulovat“. Příkladem je volně ložený náklad pneumatik.

Proto společnost Ewals Cargo Care přišla s inovativním řešením a vyvinula návěs Mega Huckepack XLS, kde „XL“ označuje standardní evropský kód a „S“ je zkratka pro extra silné, bezpečné a spolehlivé (Strong, Safe and Secure).

Unikátní konstrukce Mega Huckepack XLS tlačí bočnice návěsu směrem dovnitř, tak aby byla zachována maximální povolená šířka návěsu.

Mega Huckepack XLS byl testován a schválen německými úřady TÜV. Mezi jeho další přednosti patří absence volných dílů, což zvyšuje rychlost vykládky a nakládky zboží. Plachta obsahuje hliníkové a PVC tyče a v bočních plachtách jsou umístěny dodatečné obvodové popruhy, aby se minimalizovalo riziko krádeže. Tyto návěsy jsou tudíž vhodné také pro přepravu zboží vysoké hodnoty. I přes tyto zabezpečující úpravy lze plachtu snadno z boku odhrnout.

V současné době má společnost Ewals Cargo Care ve své flotile již 350 těchto jedinečných návěsů Mega Huckepack XLS a jejich množství se bude i nadále navyšovat.

 

http://www.ewals.com/cz/logistick%C3%A9-slu%C5%BEby/transport/ftl-celovozov%C3%A9-z%C3%A1silky/

 Zanechat odpověď

Kolik je 10 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: