Online prodej veškerého gastronomického zařízení

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Úspěšné podnikání v oboru gastronomie je závislé na vašich odborných znalostech, zkušenostech a šikovnosti. Důležité také je, aby vaše gastro provozovna byla vybavena špičkovým zařízením. Sháníte například kvalitní přístroje pro tepelné zpracování pokrmů, jako je stolní fritéza, horkovzdušná trouba nebo elektrické konvektomaty? Za dostupné ceny můžete nakupovat v internetové prodejně Gastrocentrum Písek, kde je pro vás připraven bohatý sortiment gastro zařízení. Výhodou je možnost pořídit si zboží na úvěr nebo velmi levně nakoupit v bazaru.

Gastro zařízení pro pekárny, jídelny či pizzerie

Mezi přístroje, které vám budou dobře sloužit, patří dokonale vybavené a energeticky účinné elektrické fritézy. Skvěle vám poslouží jak třífázové, tak vodní fritézy nebo stolní fritézy s výpustným kohoutkem pro jednoduchou výměnu oleje. Hodit se vám budou multifunkční a levné elektrické konvektomaty, které přinášejí velkou úsporu energie a místa, neboť částečně nahrazují několik gastro zařízení. Používají se k vaření, pečení, smažení či grilování a můžete v nich připravovat maso a přílohy, ale i dezerty nebo moučníky. Pokud se zabýváte cukrářskou výrobou či pekařstvím, ve specializovaném e-shopu jsou pro vás připraveny inovativní pece a trouby, včetně možnosti dokoupit si vhodné plechy a rošty. Rozsáhlá nabídka e-shopu zahrnuje i chladicí nebo výčepní zařízení, barovou techniku či gastro nábytek.

Výhodný nákup v gastro bazaru

Internetová prodejna Gastrocentrum Písek vám nejen dodá veškeré gastronomické zařízení, profesionální tým se postará také o kompletní servisní služby. K prodejně patří i gastro bazar, v němž si můžete vybírat ze starších, avšak funkčních a málo používaných výrobků. V začátcích vašeho podnikání v oboru gastronomie tak můžete ušetřit během zařizování provozovny nemalé peníze.Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 14 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: