Péče o pohybová aparát

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Péče o pohybová aparát,

Pokud chcete zastavit Vaše bolesti a nechcete strávit několik hodin v čekárně, nabízíme péči o pohybový aparát. Dostane se Vám cílené Předností je využití přírodního léčivého zdroje. Rašelinový zábal má teplotu 46 °C. Jednorázové použití rašelinových pláství zaručuje nejen maximální kvalitu, ale i splňuje veškeré požadavky na hygienu. Rašelinový zábal je výborný k léčbě bolesti zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně.

Rašelinový zábal

Předností je využití přírodního léčivého zdroje. Rašelinový zábal má teplotu 46 °C. Jednorázové použití rašelinových pláství zaručuje nejen maximální kvalitu, ale i splňuje veškeré požadavky na hygienu. Rašelinový zábal je výborný k léčbě bolesti zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně.

Biostimulační laser

Biostimulační laser Praha se využívá ke komplexní léčbě akné. Díky protizánětlivému účinku biostimulačního laseru je urychleno hojení zánětlivých ložisek pupínků. Opakované působení zvyšuje regeneraci kůže.

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: