Populární dětské stavebnice – fantazii se meze nekladou

Diskuzní Fórum: CeskeForum

V internetovém obchodě stavebnice.org si můžete za rozumné ceny objednat populární české stavebnice: Blok – plastové čtverce a obdélníky, Monti System – série modelů aut, Mozaiky sestávající ze šestihranných dílků v 6 barvách,  Seko – z různě tvarovaných malých dílků lze vytvořit cokoliv,  Seva – modré kostičky, bílé spojovací kříže a různobarevné výplně, Teifoc – kreativní stavebnice obsahující maltu, cihličky, hladítko, plastové okna, dveře, vrata a další. Nechybí stavebnice Walachia – historické a vesnické dřevěné stavby.

Hračky pro děti – stavebnice a mozaiky

Stavebnice a mozaiky patří mezi nejoblíbenější hračky pro děti. Výrobci se snaží svými originálními stavebnicemi vlákat dítě do vzrušující hry a zároveň jim umožňují trávit čas kreativním způsobem. Díky tomu mohou dokonale využít vlastní fantazii. Mladý stavitel může vytvářet domy, hrady, zvířata, hrdiny, auta a mnoho dalšího, vytváří si svůj vlastní pohádkový svět, má jedinečnou příležitost si vytvořit věci, které touží vidět.

Tvořivá hra dětem pomáhá získat mnoho užitečných dovedností. Takže navrhování, stavění a montování pomáhá rozvíjet:

  • tvůrčí schopnosti;
  • představivost;
  • prostorové a figurativní myšlení;
  • logické myšlení;
  • jemné motorické dovednosti rukou;
  • koordinace pohybů;
  • koncentrace pozornosti;
  • vytrvalost a schopnost ukončit věci, řešit úkol.

Oblíbené hračky – dřevěné stavebnice

Klasika – dřevěné hračky. Dřevěné stavebnice pro děti jsou souborem dřevěných dílů různých tvarů, které se skládají dohromady. Děti se zabaví již stavbou domečku. Získají novou hračku vlastní výroby: dům pro panenky, model vozu, krmítko, cokoliv si vymyslí. Zájmy dětí jsou různé. Obvykle chlapci chtějí stavět vozidla, vojenské předměty a dívky – panenky, nábytek, figurky. Existují univerzální sety, z nichž mohou postavit dům nebo pevnost, reprodukovat své oblíbené hrdiny.

V eshopu stavebnice.org najdete širokou škálu modelů a značek!

Zanechat odpověď

Kolik je 7 + 10 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: