Představení firmy Sartalex

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Firmu Sartalex spol. s r.o. založil začátkem roku 1991 Ing. Milan Vejvoda. Společnost sídlí v Ústí nad Labem a v popředí jejího zájmu je prodej a servis laboratorních a průmyslových vah. Třetím pilířem činnosti firmy je poradenství v oblasti vážení a filtrací. V průběhu téměř deseti let svého působení na trhu laboratorních, průmyslových a zlatnických vah si Sartalex vydobil místo předního a významného dodavatele velmi přesných přístrojů.

V květnu 2005 získala firma od Integrované technické inspekce certifikát o zavedení a používání systému managementu jakosti ISO9001. První certifikace je platná až do příštího roku a zaručuje vysokou kvalitu a služby v oblasti, kterou se Sartalex od počátku svého podnikání zabývá. Technicko-poradenské služby od našich odborníků jsou tak velmi fundované a kvalitní a mnohdy ušetří zákazníkům starosti s volbou správné váhy pro specifické účely.

Společnost Sartalex je jedním z největších a nejvýznamnějších distributorů výrobků firem Sartorius, Acculab a Denver. Ke všem jmenovaným značkám poskytuje kompletní servis včetně oprav, náhradních dílů a kalibrace vah. Servis je zajišťován na celém území ČR, jelikož kromě centrály v Ústí nad Labem má Sartalex servisní místa i v Praze, Brně, Liberci, Plzni a Frýdku-Místku. Technici jsou školeni většinou přímo u výrobců vah zmíněných značek a mají k dispozici aktuální software pro opravu těchto vah.

Sartalex vynakládá nemalé finanční prostředky na školení, vzdělávání svých specialistů a softwarovou podporu od výrobců vah. Naši technici jsou tak kompetentní i k těm nejnáročnějším odborným zásahům. Pokud chcete předejít znehodnocení vaší váhy, žádejte ověřený a certifikovaný servis. Bez zapojení třetích stran jsme schopni navíc dodat i náhradní díly přímo od výrobců pro váhy značek Sartorius a Acculab.

Co se týče samotných vah, dodáváme váhy laboratorní (značky Sartorius, Acculab a Denver) a průmyslové (Acculab Exceleron). Dále pak analyzátory vlhkosti určující vlhkost různorodých materiálů, kalibrační závaží Sartorius a veškeré příslušenství (váhové stoly a ionizátory vzduchu pro laboratoře – opět značky Sartorius).Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: