Prezentace firmy CardHouse

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Společnost CardHouse s.r.o. byla založena v září roku 2001. Aktuálně má dvě pobočky – jednu v Ústí nad Labem a druhou v Praze. Pro český trh přímo zastupuje pečlivě vybrané přední světové výrobce tiskáren plastových karet a technologií identifikace osob, mezi které patří například Zebra, Evolis, EDIsecure nebo Nisca. Přednostní získávání klíčových informací od výrobců, školení specialistů a trvalé prohlubování znalostí z oboru identifikace osob jsou výhody, které firmě plynou z jejího postavení přímého zástupce, resp. partnera (např. Zebra CARD SPECIALIST PARTNER) plynou a velkou měrou přispívají k jejímu přednímu postavení na trhu.

Společnost CardHouse je dnes nejvýznamnějším dovozcem tiskáren plastových karet do ČR. Svědčí o tom i bezkonkurenčně nejvyšší počet prodaných tiskáren plastových karet na českém trhu. Ročně dodáme přes 100 tiskáren plastových karet. Své prvenství v počtu realizací si držíme již od roku 2004 a to zejména díky schopnosti zodpovědně realizovat rozsáhlé projekty tvorby plastových karet a vstřícnému přístupu ke všem zákazníkům bez ohledu na velikost zakázky. Prioritou je také dodatečné poskytování kvalitní technické podpory po celé ČR.

Věříme, že prodej tiskáren plastových karet si zaslouží více péče a znalostí než je dnes na českém trhu obvyklé. Vždy se snažíme pečlivě analyzovat potřeby zákazníka a poskytovat veškeré potřebné informace pro dobré rozhodnutí, pro výběr optimálního řešení. I proto jsme se vydali vlastní cestou a ve spolupráci se zkušeným týmem odborníků na tiskový software jsme vytvořili vlastní aplikaci pro návrh a tisk plastových karet v různých úrovních, přizpůsobitelný veškerým požadavkům (nabízíme verzi Standard a PRO). Software jsme nazvali, snad výstižně, CardPress.

CardHouse zajišťuje poradenství, dodávky kompletních kartových systémů, ale také jednotlivých komponent. Portfolio našich služeb zahrnuje mimo jiné vedení projektů týkajících se emise plastových karet, budování pracovišť pro tvorbu plastových karet, stolní a mobilní snímače karet včetně veškerého příslušenství a spotřebního materiálu. Zastupujeme společnosti Zebra Technologies Corporation, Evolis, Digital Identification Solutions GmbH, Datastrip, Comprehensive Identification Products Inc., Nisca a jejich karetní technologie na českém trhu.

Náš internetový obchod obsahuje plastové karty, barvící pásky, RFID čipy, se právě k tiskárnám karet, tiskový software, čtečky čipových karet, příslušenství a mnoho dalšího soubisejícího zboží. Většina položek z katalogu produktů je k dispozici skladem.

Pokud se chystáte ve svém podnikání využít možností digitální identifikace a zvýšit tak bezpečnost vašeho know-how, pak se obraťte na CardHouse. Nabízíme vše od zákázkového potisku až po bezpečnou likvidaci spotřebního materiálu. Vyvíjíme vlastní software pro potisk karet. Tiskárny si u nás můžete buď pronajmout nebo pořídit na leasing. Jen my Vám nabídneme mnohaleté zkušenosti v oboru ID plastových karet s podporou zkušeného týmu specialistů.

Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 3 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: