Přírodní produkty z historického města Trnavy

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Před mnoha tisíci lety používaly ženy esenciální oleje k léčbě a ke zlepšení psychického a emocionálního stavu. Dnes, když celý náš obývací prostor je zamořen chemickými, toxickými a dalšími škodlivými látkami, chceme něco přírodního a užitečného pro pokožku a tělo jako celek. V poslední době je velký zájem o ruční mýdla. Obsahují esenciální oleje se širokou škálou vůní, nemluvě o pozitivnímu vlivu na lidské tělo, což potvrzují i vědci. Přírodní ruční mýdlo je nejen skvělý nákup pro vás, ale také jedinečný dárek pro vaši rodinu a přátele.   Neobsahuje živočišné tuky, chemikálie, umělé parfémy a barviva.

Zdravá vůně do vašeho domova

Touto cestou vám představujeme slovenský velkoobchod awgifts.sk, který nabízí špičkové dárkové předměty – ruční mýdla, esenciální oleje, svíčky, drahé kameny, vintage dárky, suvenýry a spoustu dalšího zboží pro váš lepší a zdravější domov. Společnost byla založena v roce 1995 v UK panem Davidem Hardym s cílem přinést lidem do jejich domovů pohodu při svíčkách a skvostnou vůni.

Doprava zdarma po celé Evropě! Spolehlivý zákaznický servis! Dárek k první objednávce! Více než 3000 produktů!

Ruční mýdla a aromaterapie

Na jaře často chybí vitamíny, mikroelementy a vitální energie. Éterické oleje mají příznivý vliv na každou buňku našeho těla. Každý éterický olej má své vlastní vlastnosti, některé mohou zmírnit bolesti hlavy, jiné zvyšují lymfocyty a krevní oběh či mají antiseptický a hojivý účinek.  Zajímá vás aromaterapie?  Toužíte rozšířit svůj sortiment o další zboží? Awgifts.sk! Proč nevyužít nabídku 100% esenciálních a organických olejů se širokou škálou vysoce kvalitních pokojových parfémů, masážních svíček, vonných difuzeru a vonných granulí, nechybí pleťové masky, krémy a gely, masážní pomůcky, terapeutické polštářky nebo ušní svíčky.

A to vše za bezkonkurenční ceny!

 

Zanechat odpověď

Kolik je 5 + 11 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: