Prodej aut se zárukou, soukromá auto inzerce zdarma

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Co se týče prodeje ojetých aut, tak u nás panuje paradoxní situace. Nedůvěra v autobazary klesá a lidé jim věří čím dál méně, ale na druhou stranu stoupá prodej aut v autobazarech. Jistě jste také viděli v televizi reportáže o podvodném jednání určitých autobazarů a určitých jedinců. Přesto prodeje ojetých aut stále rostou.
Na možné podvody v nabídkách autobazarů se již rozhodl zareagovat i stát a chystá přísnější sankce za přetáčení tachometru a jiné neduhy. Můžete čekat až se stát pokusí podvody vyřešit, nebo se můžete pohlédnout po prověřených prodejcích. V našem online autobazaru www.gocars.cz je nabídka aut a také jednotlivé autobazary pod dvojitou kontrolou. První kontrola vyplývá z našich obchodních podmínek. Každý prodejce musí splňovat podmínky na kvalitu prodeje, serióznost a profesionalitu. Při porušení přísných podmínek je prodejce vyřazen z nabídky.
Druhou úrovní kontroly jste Vy zákazníci. Náš online autobazar umožňuje zpětnou reakci. Ke každému prodejci můžete přidat reference o spokojenosti s konkrétním prodejcem. Každá reference je užitečná nejen pro nás, jako pro provozovatele online autobazaru, ale také pro další zákazníky. Co napsat závěrem? Těšíme se na Vaši návštěvu na našich stránkách a na vaše reference a doporučení.

Zanechat odpověď

Kolik je 15 + 13 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: