Projekt Rezidence U Boroviček je kompletně vyprodaný

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Všechny byty v komorním projektu Rezidence U Boroviček na Bílé Hoře jsou prodány ještě před dokončením. Realitní kanceláři LEXXUS stačilo pouhých 13 měsíců a všech 23 bytů má své majitele. Nyní se finalizují poslední stavební práce a kolaudace projektu proběhne již v červenci. Byty budou k nastěhování v říjnu.

 Rezidence U Boroviček je výjimečný projekt, který přesahuje standard současných bytových domů.  Za úspěchem tohoto projektu stojí originální architektura, vysoká kvalita použitých materiálů a skvělá lokalita. Developerem je butiková společnost All New Development, která se specializuje na kvalitní komorní projekty ve výjimečných lokalitách. Minimalistický vzhled rezidence pochází z dílny předního českého ateliéru Podlipný Sladký Architekti a soukromou zahradou navrhli designoví architekti z renomovaného studia Atelier Flera. Exkluzivním prodejcem celého projektu byla realitní kancelář LEXXUS.

Pro rezidenci U Boroviček je charakteristická komorní atmosféra a vysoký standard nejen interiérů, ale i společných prostor. Všechny byty o velikosti 1+kk až 4+kk jsou obklopeny zelení a disponují balkónem, terasou nebo předzahrádkou. Třípatrová rezidence zasazená citlivě do vilové zástavby Bílé Hory nabízí majitelům bytů vynikající dostupnost do centra Prahy i na letiště. Součástí domu jsou podzemní garáže, sklepy, možnost dobíjení elektromobilů ale také technologie na využívání solární energie a zadržování dešťové vody.

„U projektu Rezidence U Boroviček jsme úspěch předpokládali. Jen jsme si nedokázali představit, jak raketově nahoru poptávka vyletí. Prodej jsme spustili během covidové krize a přes různé černé scénáře na realitním trhu jsme všechny byty prodali za pouhých 13 měsíců,“ říká Denisa Višňovská z LEXXUSu.

LEXXUS NORTON_RUB_vizualizace (2) LEXXUS NORTON_RUB_vizualizace LEXXUS_U Borovicek_Praha 6 photo-16_optimized.04.2021-13-06-34

Zanechat odpověď

Kolik je 12 + 9 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: