Prozkoumejte užitečný online informační systém pro školky od společnosti Dignus, výtečný online informační systém pro školky je aplikovatelný i na dětské skupiny a jesle

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Nutný docházkový modul vytvořený společností Dignus je využitelný rodiči, jejich potomky i zaměstnanci. Potřebný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny poskytuje vysoký stupeň zabezpečení a komfortní užívání. Užitečný Dignus informační systém školky byl vyroben pro zaměstnance v mateřské školce, zaměstnancům i rodičům, zvyšuje spolupráci rodičů a pedagogů při výchově dětí. Modul poskytuje potřebné informace pro rodiče, dají se do systému vkládat novinky, fotografie, podklady potřebné pro fakturování se dají do modulu taky uložit. A také se díky zkontrolovanému, ale lehkému systému může spočítat hodnota školného ze záznamů o docházce dítěte. Jednoduchý informační systém školky pomáhá zaměstnancům například při správě a evidenci dovolených. Statistiky a sestavy jsou zpracovávány pro vedení školních zařízení.

Ze zákona je provozovatel nucen mateřské školky nebo jeslí kontinuálně kontrolovat dětskou docházku, proto je musí zavést registrace svěřených děti. Prověřený docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus zpracoval systém elektronického zaznamenání docházky za využití čipů anebo karet. Dignus je tu pro ulehčení zaměstnanecké práce, souběžně zlehčí registraci celého chodu mateřské školy, jeslí, případně dětské skupiny. Správce modulu Dignus před ostrým spuštěním program představí konkrétním zaměstnancům školního zařízení, vyřeší se prvotní nesnáze, otázky budou zodpovězeny.

Dignus bude kamarádem i pro pedagogy, již se více kamarádí s dětmi než s počítačem. Modul má za úkol ulehčení administrativní práce na minimum. Mateřské školy, jesle i dětské skupiny obdrží program zhotovený podle svých požadavků, v zakódovaném módu, správa programu je tak zajištěna před vniknutím nepravých osob.

Zanechat odpověď

Kolik je 2 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: