Ready-made společnost

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Chystáte se založit novou společnost, ale obtěžuje vás myšlenka na hory papírování a obíhání úřadů? Ztrácíte se ve všech poučkách, nařízeních, zákonech a dalších věcech spojených s zakládáním společností? Nechcete splácet základní kapitál? S ready-made společností žádnou z těchto věcí dělat nemusíte!

Ready-made společnost je předpřipravená společnost, která nemá žádnou podnikatelskou historii, závazky, dluhy, nebo pohledávky. Společnost je již zapsaná v obchodním rejstříku, tudíž je připravená k okamžitému používání, které může začít již 24 hodin od zakoupení. Hlavní výhodou ready-made společnosti je to, že při jejím vzniku není třeba skládat základní kapitál. Ten již byl složen a je zahrnut v ceně předpřipravené společnosti.

V dnešní době existuje mnoho firem umožňující prodej ready-made společností. Tyto firmy nabízejí již předzaložené společnosti splňující kritéria ready-made společností. Při výběru firmy, která tento typ společnosti nabízí je třeba být na pozoru. Existuje totiž mnoho podvodných firem, které si s klienty pouze zahrávají a tahají z nich peníze. Koupě založené společnosti vás tak ve finále může přijít pěkně draho. Nejlepší možností, jak si dané firmy prověřit, je navštívit některé internetové diskuse, nebo spolupracovat pouze s ověřenými společnostmi, které garantují bezúhonnost a bezdlužnost předzaložených společností. Známkou dobré úrovně firem bývá i širší pole působení – mnoho kvalitních poskytovatelů ready-made společností nabízí například i pomoc se založením společnosti, nebo zákazníkům poskytují možnost zřídit si virtuální sídlo (například prestižní virtuální sídla v Praze) či vedení účetnictví vaší nově založené, nebo už fungující společnosti.

Nově se dostává do módy i prodej a zařízení společností čistě online, či na základě jedné schůzky s klientem. Možnost vlastního podnikání s novou společností se proto stává záležitostí několika desítek hodin. Prodej ready-made společnosti online je tedy volbou zejména pro ty, kteří nemají možnost cestovat dlouhé hodiny za svým zprostředkovatelem a potřebují ušetřit čas a peníze jinak vynaložené na dopravu.Zanechat odpověď

Kolik je 6 + 2 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: