Reprezentativní a praktický hotelový nábytek

Diskuzní Fórum: CeskeForum
Hotelový nábytek má velkou nevýhodu v tom, že kromě luxusního a reprezentativního vzhledu musí splňovat i další kritérium při výběru a tím je jeho praktická stránka. Sem určitě patří snadná údržba a s tím spojená odolnost vůči každodennímu provozu.

Stylový nábytek z masivu

Vybavení hotelových pokojů, restauračních zařízení nebo hotelového lobby má za úkol hostům nabídnout příjemné posezení, které v nich vzbudí pocit jedinečnosti a přepychu. Hotelový nábytek by však neměl pouze vypadat luxusně, ale být opravdu kvalitní. Pokud chcete, aby Vám Vaši klienti věřili a rádi se k Vám vraceli a dále Vás doporučovali, vsaďte na opravdové hodnoty.

Na materiálovém složení hotelového nábytku velice záleží. Hotelový nábytek z kvalitních materiálů totiž lépe odolá nejrůznějším šmouhám a častějšímu čištění. Dnešní výběr potahů totiž nabízí výběr omyvatelných tkanin, které častější údržbě odolají bez újmy, a vy si už nebudete muset dělat zbytečné vrásky kvůli každé nečistotě. Pevnější stylový nábytek z masivu Vám také déle vydrží, takže ho nebudete muset měnit každých pár let.

Sedací souprava Chesterfield

Opravdovou jedničkou a velmi stylovým kusem nábytku je sedací souprava Chesterfield. Zvlášť pokud zařizujete venkovský hotel nebo penzion v anglickém stylu. Kožené sedací soupravy od světoznámé anglické nábytkářské firmy Spring se proslavila především právě tradičním modelem sedací soupravy Chesterfield.

Sedací souprava Chesterfield se prodává již řadu let a stále neklesá její oblíbenost, díky kvalitnímu provedení a výběru materiálu. Precizní zpracování kůže spolu s masivním dřevem vytváří z nábytku Chesterfield ozdobu každé místnosti v ubytovacím zařízení. Tradiční výrobní procesy zůstaly, ale doba šla v před a tak si dnes můžete vybrat z řady barevných a tvarových variací sedacího nábytku.

Hotelové pokoje, lobby nebo restaurace budou budit dojem jedinečnosti s kvalitním stylovým hotelovým nábytkem, který si Vaši hosté zaslouží. Dobrá investice se Vám zaručeně vyplatí.Zanechat odpověď

Kolik je 8 + 5 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: