S postelemi na míru bude z vaší ložnice rázem ráj kvalitního spánku

Diskuzní Fórum: CeskeForum

Ložnice jsou vhodným místem pro regeneraci, oddech a také jako hnízdečko lásky. Zařiďte si takový odpočinkový ráj i u vás doma! Ať už si přejete postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele či elegantní ložnicový nábytek, bude při jejich výrobě bráno v potaz především vaše pohodlí, zdravý spánek a vaše celkové zdraví.

Pořiďte si postel na míru

Přesně podle vašeho zadání vám vyrobíme postele na míru i sestavíme ložnici. Ložnice na míru představují postele, nábytek, dveře a také čalounění. Při výrobě pracujeme se dřevem i dýhou, kterou je možné uspořádat v jedinečné obrazce, či ve vlisované listy. Vyrábíme také rozmanité dekorace na míru, které dokážeme i podsvítit. Rázem se tak z vaší staré ložnice stane zbrusu nová.

Čalouněné postele, aneb Vše pro váš zdravý spánek

Přejete-li si pořídit doslova královské lože, svěřte se do našich rukou. U nás lze totiž koupit také čalouněné postele a sedací soupravy. Čalounění je pěkně zasazeno do kostry z bukového dřeva s korpusem vyrobeného dle požadavku klienta. Propracovanost čalouněného nábytku potrhují především soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a celá řada dalších. Precizní výroba a nadčasové zpracování dělá z čalouněné postele doslova nábytkářský skvost.

Pořiďte si do ložnice postele z masivu

Každý, kdo si koupí postel, očekává, že bude mít vlastnosti, jako pohodlnost, elegance a samozřejmě dlouhá trvanlivost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Při výrobě postelí z masivu je využíváno bukového dřeva, které se může pochlubit dlouhou trvanlivostí. Právě postele z masivu mají robustní konstrukci a obvyklé rovné linie. Rám drží masivní profilová střednice bez středové nohy, která tudíž není potřeba.

Zanechat odpověď

Kolik je 9 + 8 ?
Prosím nechte tato políčka jak jsou: